/ İnstagram PDF Çekilişi Sonuçlandı. /

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Merhabalar. http://www.turkhackteam.org/instagr...ma-pdf-cekilisi-leopic-turkhackteam-ozel.html Böyle bir çekiliş yapmıştım. Bugün çekiliş sonuçlandı.

Çekiliş: https://www.cekilisyap.com/leopic-pdf

Çekilişi Kazanan (10) Kişi: Asıl Talihliler: NMTDMert, slvstrr, Crysisden, 0akan02, 4NK, snmz0, yasin226, OttomanCracker, EBB0C, emirbydnz

Özel mesaj yoluyla pdf indirme linki + Virüstotal gönderilmiştir , Başka bir çekilişte , Etkinlikte görüşmek üzere.

İsmim Bir Defa Yazılmıştır. ?

Aynen benimkide öyle. Teşekkürleri unuttunmu leo? Işin kazanmasında değilim sadece unuttunmu filan diye

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
İsmim Bir Defa Yazılmıştır. ?

Teşekkürlere tıkladığım zaman "Bu sayfayı siz göremezsiniz." Hatası ile karşılaştım. orda 166 teşekkür var şimdi gidip 66 kişiyi yazsam diğer 100 kişi benim adım neden 2 defa yazılmamış diyecekti buda haliyle problemlere meydan çıkartabilir. O yüzden tekli yazıldı Zaten biraz zamanı bekliyorum ileri zamanlarda tüm THT ailesine ücretsiz bir şekilde direk paylaşmayıda planlıyorum biraz bekleyin ileri zamanlarda konuyu görürsünüz dostlar.

Painful

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
4,912
15
22
NEW WORLD
Teşekkürlere tıkladığım zaman "Bu sayfayı siz göremezsiniz." Hatası ile karşılaştım. orda 166 teşekkür var şimdi gidip 66 kişiyi yazsam diğer 100 kişi benim adım neden 2 defa yazılmamış diyecekti buda haliyle problemlere meydan çıkartabilir. O yüzden tekli yazıldı Zaten biraz zamanı bekliyorum ileri zamanlarda tüm THT ailesine ücretsiz bir şekilde direk paylaşmayıda planlıyorum biraz bekleyin ileri zamanlarda konuyu görürsünüz dostlar.

İnşallah hocam bekliyoruz

Carboys

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
320
0

Peki Hocam Beklemedeyiz :RpS_rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.