İnstagram Telif Hakkı Scripti v1.1

ToxicWare

Üye
7 Nis 2022
226
127

İnstagram Telif Hakkı Scripti v1.1​

Amacı hesap düşürmek olan bir scripttir modern ve mobil uyumlu. Eğer bir sorun olursa, düzeltme yapabilirim ve veritabanı gerektirmez.
Hesaplog.txt dosyasına kaydediyor.

Bu tür scriptlerle neler yapabileceğim konusunda tavsiyeleri olanlar lütfen yazsın, ben de hazırlayayım.

Dosyaları direkt sunucuya atın çalışır.

Download/İndir
VT

o259h3j.png

sji9p4c.png

i66doz8.png

95i3u7a.png

8nmeh87.png

Butcherb3y

Uzman üye
1 Eyl 2022
1,558
1,157
Anıtkabir

Amacı hesap düşürmek olan bir scripttir modern ve mobil uyumlu. Eğer bir sorun olursa, düzeltme yapabilirim ve veritabanı gerektirmez.

Bu tür scriptlerle neler yapabileceğim konusunda tavsiyeleri olanlar lütfen yazsın, ben de hazırlayayım.

Download/İndir
VT

o259h3j.png

sji9p4c.png

i66doz8.png

95i3u7a.png

8nmeh87.png

Elinize sağlık güzel olmuş telif gibi mavi tik script de iş yapar diye düşünüyorum

Cmarpas

Üye
23 Şub 2022
81
20

Download/İndir
VT

o259h3j.png

sji9p4c.png

i66doz8.png

95i3u7a.png

8nmeh87.png

Hocam bunun ingilizce versiyonunu nasıl yapabiliriz var mı acaba

xxdemoxx

Yeni üye
14 Kas 2010
2
0
bu scriptler ile şifre mi kırılıyor? dosya göndererek de olabilme durumları var araştırdığım kadarıyla:) ücretli yapan var mı şifre kırmayı:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.