İnstagram Topluca Resim İndirme

carussed

Yeni üye
26 Ara 2015
40
0
Merhaba sayın Türk Hack Team ailesi,bugün kendim keşfetmiş olduğum instagram toplu resim indirme konusu ile karşınızdayım.Tekrar belirtiyorum bu yolu kendim keşfettim konuda hiçbir alıntı yoktur!

Bu yol oldukça basit ve çok güvenli bir yol,bu yol için öncelikle bir tarayıcıya ihtiyacımız var.Tarayıcıyı kısaca tanıtayım tarayıcının ismi Maxthon; bu tarayıcıda çok eksik var fakat yinede chrome kadar ram tüketmiyor ve eksikleri olmasına rağmen chrome ile hız konusunda yarışıyor.Hemen konuya giriş yapayım.Öncelikle Maxthonu indiriyoruz,dileyenler aşağıda verdiğim yandex diskten indirebilir,dileyen googleden aratıp bu tarayıcıyı indirebilir.

Yandex Disk: https://yadi.sk/d/gz0kYvgj3EpQWy?ncrnd=879899
Sürüm :mx4.0.0.2000
VirüsTotal:https://www.virustotal.com/tr/file/...d844cfed8d0fa26a9a4e5995/analysis/1490736181/

(Ben yukarıdaki linkteki sürümü kullanıyorum diğer sürümlerin resim indirmeyi destekleyip desteklemediğini bilmiyorum.)

Maxthon'u indirip kurduktan sonra instagrama giriş yapıyoruz resimlerini indirmek istediğimiz profile giriyoruz.Eğer bütün resimleri indirmek istiyorsanız tüm profil boyunca aşağı inmeniz gerekecek yani yapılan ilk paylaşıma ulaşmanız gerekecek(burada farenin tekerliğini tıklatıp hızlıca aşağı inebilirsiniz).Gelelim bu resimleri indirmeye,işlem çok basit sağ tıklayıp "Tüm Resimleri Kaydet" diyoruz fakat burada dikkat etmemiz gereken bir nokta var;mesela indirmeyi masa üstüne yapacaksınız yüzlerce resim inecek ve bu resimlerle beraber yüzlerce gereksiz dosya inecek,böylece masaüstünüzü batarabilir o yüzden öncelikle indireceğiniz resimler için bir klasör oluşturun ve "Tüm Resimleri Kaydet" e basınca bu klasörü seçiniz.Resimleri aldıktan sonra inen çöp dosyaları silebilirsiniz.

Anlatım ve indirme yöntemi tamamen bana ait konuda hiçbir alıntı yoktur.Takıldığınız noktaları sorarsanız yardımcı olurum.Hayırlı geceler.

Son düzenleme:

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Merhabalar

-Virüs total eklemezseniz konunuz çöpe taşınacaktır.

carussed

Yeni üye
26 Ara 2015
40
0
-İndirme linkini virüs totalde taratmışsınız,Virüs totale exe. dosyasını taratmanız gerek,

kusura bakmayın bu işlerden pek anlamıyorum :) şuan .exe 'i tarayıp sonuçları koydum buda olmamışsa linki kaldıracağım sizide yoruyorum kusuruma bakmayın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.