İşinize Yarayacak Yapay Zeka Araçları!

y3uevr3n

Yeni üye
12 Eki 2023
18
11
1- Ebsynth Resimlerinizi Hareketli Hayata Geçirin!
Site: EbSynth - Transform Video by Painting Over a Single Frame

2- Midjourney Metin Açıklamasına Dayalı Güçlü Görüntü Oluşturucu.
Site: https://www.midjourney.com/

3- Synthesia IO Çok Kısa Sürede Profesyonel Kaliteli Videolar Oluşturun!
Site: Synthesia - #1 AI Video Generator

4- AutoDraw Anında Profesyonel Bir İkon Tasarımcısı Olun!
Site: AutoDraw

5- Rytr Yüksek Kaliteli İçerik Oluşturmanıza Yardımcı Olan Akıllı Bir Editör Yardımıcısı.
Site: Rytr - Best AI Writer, Content Generator & Writing Assistant

drjacob

Uzman üye
21 Ocak 2012
1,777
405
localhost
1- Ebsynth Resimlerinizi Hareketli Hayata Geçirin!
Site: EbSynth - Transform Video by Painting Over a Single Frame

2- Midjourney Metin Açıklamasına Dayalı Güçlü Görüntü Oluşturucu.
Site: https://www.midjourney.com/

3- Synthesia IO Çok Kısa Sürede Profesyonel Kaliteli Videolar Oluşturun!
Site: Synthesia - #1 AI Video Generator

4- AutoDraw Anında Profesyonel Bir İkon Tasarımcısı Olun!
Site: AutoDraw

5- Rytr Yüksek Kaliteli İçerik Oluşturmanıza Yardımcı Olan Akıllı Bir Editör Yardımıcısı.
Site: Rytr - Best AI Writer, Content Generator & Writing Assistant
Teşekkürler.

Mustafa73

Üye
20 Eyl 2023
99
49
Midyat/Mardin
Chatgptden almış olması mümkün değildir. Çünkü Chatgptnin fişini çektiler. Chatgpt artık doğru dürüst işe yaramıyor. Chatgpt artık kod bile yazmıyor. Chatgpt ilk yapıldığında hırsızlık yapmayı ve bomba yapmayı dahi öğretti. Sonra chatgptnin fişini çektiler. Bu yüzden artık chatgpt pek bir işe yaramıyor. Verdiği cevaplarında büyük kısmı yanlıştır. Ben sertifika için bir sınava girdim. Chatgpt hızlı olduğu için soruları ona çözdürdüm. Soruları okumadım. 3 defa girdim. Her üçünde de cevapları yanlış verdi. Bana göre chatgpt bir işe yaramaz. Sadece hızlı olduğu için acele bir iş yapmak isteyen chatgptyi indirmelidir. Yoksa chatgpt bir işe pek yaramıyor. Ve verdiği cevaplarında büyük kısmı yanlıştır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.