İstanbul siber politika ve siber güvenlik konferansı (11-14 Mayıs)

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,430
781
30
root@adige~#

Konferans Hakkında​

İstanbul Bosphorus International Cyberpolitics, Cyberlaw ve Cybersecurity Konferansı , Siberpolitik Dergisi ve İnsan Hakları Eğitimi Siber Siyaset Araştırmaları Merkezi (AHRE) tarafından akademi, hükümet ve özel sektör kuruluşları ile ortaklaşa düzenlenen dört günlük bir etkinliktir .

İstanbul Boğaziçi Uluslararası Siberpolitik ve Siber Güvenlik , Türkiye'de siberle ilgili siyasi meselelerin en önemli konferans ve sergisidir.

Konferans , katılımcılara uluslararası siberpolitika topluluğunun öne sürdüğü en son yenilikler ve çözümleri tanımak için eşsiz ve özel bir fırsat sunuyor. Konferansın ana odak noktaları ağ kurma, ittifakları güçlendirme ve yeni bağlantılar kurma üzerine odaklanıyor.

Konferans, farklı sektörler için farklı zorlukları karşılayan küresel siber tehdide yönelik problem çözme stratejileri ve çözümleri de dahil olmak üzere çok çeşitli konuları sunacaktır: politika, finans taşımacılığı, kamu hizmetleri, savunma, Ar-Ge, üretim, telekomünikasyon, sağlık ve hükümet.​

Konferans Konuları​

Araştırma çalışmalarınızı aşağıdaki konferans bölümlerinden birinde sunmaya davetlisiniz:

Cyberpolitics
Siber güvenlik
Siber hukuk
Siber Etik
Siber Felsefe
Siber Çatışma
Siber Gözetim
E-demokrasi
E-ekonomi
E-ticaret
E-eğitim
E-katılım
E-hesap
Sosyal medya
Siber Din
Siber Bağımlılık
Siber Yönetişim
Siber Düzenlemeler / Yasalar
siber
Nesnelerin İnterneti (IoTs)
İnternet Katmanları ve Analiz Politikaları
Siber Aktörler
Siberpolitik ve Küreselleşme
Siberpolitik ve Ulus-Devlet
Siber Uzay ve Devlet Dışı Aktörler
Bir uzay olarak siber
Bir dünya olarak siber
Bir bilim olarak siber
Bir Platform Olarak Siber
Siber uzay kontrol edilebilir mi?
Siber Uzaydaki Patron kim?
Siber Güvenlik ve Bürokrasi
Siber suçlar ve Türkiye

İstanbul Bosphorus Uluslararası Konferansı 2017, İstanbul Asia Crown Plaza Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

[email protected]

[email protected]

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,713
3,649
23
Ankara
İstanbul yerine Ankara olsaydı Katılmaya çalışırdım İstanbul olmadı be hocam :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.