İstediğiniz kişinin whatsapp numarasını kapatın %99.99

LuZkCy

Katılımcı Üye
24 May 2020
332
127
Türk Hack Team
Öncelikle Selamın Aleyküm üstlerim ve dostlarım bügün size %99.99 whatsapp numara kapatmayı göstericeğim bu benim önceden kulandığım bir taktik sizler ile paylaşmak istedim :) Hemen anlatmaya başlıyalım

1: Başka bir whatsapp indiriyoruz veya klonluyoruz ve kapatmak istediğimiz numaraya sürekli kod yolluyoruz arama ve mesaj gibi çok fazla kod denediniz hatasını alana kadar yolladıktan sonra

2: Yeni bir gmail hesabı açıyoruz yada sizin bir gmail hesabınız varsa onu kulana bilirsiniz yeni bir mail yazıyoruz mailimiz [email protected] adlı adrese gidecek meseja ise şunu yazın örnek veriyorum "Merhaba dün gece evimize hırsız girdi telefonum ve bilgisiyarım çalındı telefonumun içerisinde hattımda olduğu için korkuyorum üstelik telefonum da şifre yok whatsapp bilgilerimin çalınmasından ve okunmasından korkuyorum çok önemli şeylerim var içerisin de bana yardımcı olurmusunuz whatsapp hesabımın dondurulmasını talep ediyorum" şeklinde yazarak gönderiyoruz isteğe göre başka şeylerde eklenebilir takibi size kalmış benim verdiğim sadece size bir örnek :)

3: Daha sonra size max 10 dakika içerisin de yeni bir mail gelecek o mailde numaranızı istiyecek telefon telefon numarasını yazın (Telefon numarasını ülke kodu ile birlikle yazın Türkiye +90) Dahha sonra yine [email protected] adresine gönderin 48 saat içerisinde hesap donduruldu diye mail gelecektir eğer 30 gün boyunca "Telefonumu geri aldım whatsapp hesabım yeniden aktif edilsin" Diye mesaj atmassanız o numara üzerinden bir daha whatsapp açılmayacaktır yani hesabı kalıcı olarak kapatmış olacaksınız

4: Telefonunuza ek bir whatsapp kurarak o numarayı onay buguna sokun ve hiç açılmasın onay buguna nasıl sokarım diyorsanız karşı tarafın telefon numarasını yazın onay kodu gönder diyin 1 dk bekleyin tekrardan gönderin kod yolladıkça süresi artar 2 - 3 gün bu süreyi artırın ve karşı taraf onay kodu alamaz hale gelsin

Alıntıdır​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
137
-
Artık fixlendi bu olay şimdi support ekibi bizden telefonun yada sim kartın bize ait olduğuna dair kanıt olarak fiş veya fatura istiyor

LuZkCy

Katılımcı Üye
24 May 2020
332
127
Türk Hack Team
Güzel sosyal mühendislik.
Teşekkür ederim

teşekkkürler hocam
Rica ederim hocam güle güle kulanın :siritan2

Eline sağlık
Çok yapma sonra fixlenmesin 😂😂😂
Teşekkür ederim hocam nasıl isterseniz :siritan3

Bayramda yapmayın bari bayram bitsin :)
Haklısın öyle çok sıklıkla yapmıyorum zaten özelikle dediğin gibi bayramdaysak :mahcup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.