Jetbutik ile kolay para kazanma :)

siberdrone15

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
4,446
3
Merhaba arkadaşlar jetbutik diye bir alışveriş sitesi var hediye eşyaları vb. seyler satılıyor burdan iş ortaklığı yaparak size verilen linki çevrenize tıklatıyorsunuz ve size belli miktarda para veriyor işin doğrusu daha ödeme kanıtı almadım ama çok az kaldi 5-6 kişi daha bulursam kanıtı alır almaz foruma atıcam

REFLİ: https://www.jetbutik.com/s/877daE

REFSİZ:Kapıda Ödeme, Online Bayan Giyim Alışveriş Sitesi

REFLİDEN OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM HEM ÖDEME KANITI ALIRSAM KULLANIRIZ HEPİMİZ DENEMİŞ OLUCAM :)

PnOvmv.jpg

Talebi gönderdim hayırlısı bakalım

Son düzenleme:

sondarbe69

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
288
0
Ben gerekli konuyu açmıştım ? görmediniz heralde fotoğraflı ödeme kanıtlı

siberdrone15

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
4,446
3
Arkadaşlar sistem güzel işliyor şu an yapayanlar tekrar deneyebilir sorunuz olursa belirtin lütfen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.