just cause grafik ayarları

hakan55555

Üye
13 Ağu 2007
155
3
arkadaşlar bende just cause var oyunda gereksiz birsürü ayrıntılar ve efektler var en fazla efek olan oyun budur heralde örnegin çizim uzaklıgı sınırsız gibi daaa nerenin dagını örebiliyoruz oyunda gereksiz parlamalar gereksiz bulanıklık falan oyunda hatta uçan kelebekler 4,5
çeşit uçan kuş türü bile var bulutlar hele ben bukadar gerçekci bulut görmedim bulut aynı gerçek gibi aynısı bulutlar katkat duman gibi hareket ediyor bide bunlar en düşük ayardayken olan hali hatta çözünürlügü bile en düşük olmasına ragmen rahatça oynamıyor illaki takıllamalar oluyor tabi pc de haklı benim pc bukadar şeyi açması bile muzice..

Yani benim istedigim şey bu gereksiz ayarları nasıl iptal edebilirim crack falan varmı acaba programı vs yada çok ayrıntılı grafik ayarlaması için bir yama....bulursanız süper olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.