Kadınları Anlama Kılavuzu

GICIKX

Uzman üye
2 Ocak 2007
1,074
9
Kadınları anlamak ve onlarla mutlu olabilmek çok zor bişi değil aslında ( bunu benden öğreniiyosanıss halinis harap demektir çünküü bu konuda başarısıslıktan nobel alabilirim )

kadınlarr kendilerinini zannetiiği kadar karöaşık değillerr bi keree ama basitte değillerr sadece anlamak zeka istiyor biras ve biss erkek olarak en as %60 mıs bu zekaya sahibis :

1)-> Kadın denilen yaratık sevilmek denen olguyaa o kadar takmıştırr ki ne şekile ve nezaman olursa olsun sevildiğini görmek ister bilmesi yeterli değildir göstermenisde gerekirr

2)-> Bu Komplike yaratıklarr çok dayanıksıs bir maddeden yapılmışlardırr hemen kırıla bilirr (özellikle kalplerii camdan da hassastırr ) onlarla konuşurken çok dikkatli olmalısınıs kelimelerin arasını okumak gibi bi adetleri vardır smzlerinizden hiç bir zaman sölemediğinizz anlamlar çıkarabilirler ve hafızaları fillerinkiler kadar kuvvetlidir ve kendileri biras kincidir efendim yıllar sonra kendilerince hata olan bişiyi yüsünüse vurmaktan kesinlikle çekinmezler

3)-> Erkek olduğunuz için her durumda otomatikman suçlusunusdur mutlaka gönlü alınması gereken kişi odur ,, ve bi şekilde kendii özür diletirken bilee kendinizi ondan özür dilerken bulabilirsiniss

4)- Daima şu 3 kural geçerlidir

1) kadınlar haklıdır

2) Kadınlar Her zaman HAklıdır

3) Kadınların Haksız olduğu durumlarda İlk iki kural aynen geçerlidir

5)-> İçten ve hissederek söyleyeceğiniz bir SENİ SEVİYORUM çoğu zaman onu yumuşatmaya yeter.... Eğer yumuşatmııyorsa Kalbini çok kırmışsınıs demektir ki bunun tamiri sizee Çok ama Çok pahalıya patlıcağı kesindir

6)->daha öncede söledeiğim gibi ona sevidğinisi belli edin en kısa yoldn söleyin ama gözünün içe bakarak
kalbinizden geldiği belli olacak şeil de ( tercihen ellerini tutmanız pozitif etki yapacaktır )

7)-> Küçük ufacık kıskançlıklarda ona güzel olduğunu hatırlatacaktır ve onu sevdiğinizi gösterecektir.. bunun sınırını kaçırmamak lasım tabee faslasıda bıktıracaktır ..... Kıskanılmaktan hoşlanmayacak kadın varmıdır ( bu dünyada yoktur )

-> Çok zor biliyorum ama Özel günleri hatırlamanız iyii olurr Çünkü bu kadın milleti ilk elini tuttuğunuz günün bile detaylarını bile anlatabilecek kadar takıntılıdır bu durumlara

9)->oratk bişeyler yapmanızz onu mutlu edebilir( ama bi çoğu maça gitmeyii sevmeyebilirr )

10)-> Birde Bakımlı olun Nekadar kıro durursanıss o kadar kötü yane ne bilim o güzelliğini göstermek için en vai çeşit şey yapar Sisde onu kadar olmasada biras bakımlı olun bunu yaparkende ölçüyüü kaçırmayın yane kadın olan o unutmayın

11)-> bişey varkii bunu ben çözemedim daha Kadınlar hiçbirzaman sölemek istediklerinii direk söleyemesler gensel bişi heralde anlamöasanısda anlıyormuş gibi de yapabilirsiniss genelde başarılı bişi yöntemdirr ama basen tutmaya bilir Soru sormakta tehlikeli çünkü Ya anlayışsız olursunus yada Dinlemiiyor olursunus

12)-> Onu ilgiye boğmak ilk başlarda hoşlarına gidebilirr ama buna alıştırmasanızz sizin için iyi olacaktırr Çünkü kadın Milleti At bağladığı yere Eşek Bağlamas Ve daha Azına Razı olmayı istemeyecektir İlginiz azalırsa onu aldattığınısı sanabilirr

13)-> Bunları Eminim %90 ımız zaten biliyoruzz ama ben genede hatırlatayım dedim

14)-> bikerede bunlarıı biliyorken bilee ne olursa olsuın kadınlara sizi anlamıyorum deyinkii onlar kendi komplikeliklerine olan güvenleri artsın karmaşık oldukları için anlaşılamıyorlar modunda devam etsinler

rever

Yeni üye
8 May 2007
7
0
Kadınların can alıcı noktasını bulduktan sonra o senin esirindir...

Life4renT

Yeni üye
12 Mar 2007
50
0
Beirut
Abi kadın milletini anlamak dünyanın en zor şeyidir herhalde, aslına gelirsen onlarda kafa yok ki anlayacak... yinede konuya bu güzel yaklaşım için saol..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.