GNU/Linux Kali Linux'u nasıl düzeltebilirim?

Y4B4NC1

Katılımcı Üye
6 Ara 2022
458
211
Arkadaşlar bir kali makinemi daha sonsuzluğa uğurladım programlarla çalışırken sistem zarar görüyor diye düşünüyorum çünkü birdaha açılmıyor.

Oracle VM VirtualBox kullanıyorum ve Kali makinelerimi çorap gibi değiştirir oldum .

Günlük rutinler :

(eror code)0x80004005 Her gün mutlaka gün ortasında almamız lazım.

Öncelikle hatamızı Youtube' de arıyoruz ve Hintli , Fıransız , Rus ne kadar milletten video varsa izliyoruz ve uyguluyoruz.
Herkes kafasına göre farklı şeyler yapıp çalıştırıyor bizde hepsini deniyoruz..... ÇALIŞMADI
Ufak çaplı sinir krizini atlatıyoruz ve donanımları kırmamaya özen gösteriyoruz :))))))))))))

Sonra " aaa dur ya ben yedekleme almıştım diyoruz ve VirtualBox'ımızdaki yedeklemeyi geri yükle yapıyoruz.(BU SÜREDE ZATEN YENİDEN İNDİRİP KURARSINIZ)
Evet arkadaşlar yedekleme yüklendi heycanlısınız hazırsınız ve gözetimsiz başlatıp bekliyosunuz heycanla...

(eror code)0x80004005
Eveeeet mükemmmel ne yaptık 2 saatte hiç bir şey affeeerinnn.
Arkadaşlar diyeceğim o ki artık bu makinenin bozulmasından bıktım ben defalarca kurulum yapıp bide o makineyi geri kendi kurulumuma getirene kadar toollarımı kurana kadar 1 gün 2 gün çöp oluyor ve bu Allah bilir kaçıncı. Dediğim gibi
VirtualBox'dan yedekleme yapsamda yedekleme sistem dosyalarını dahil etmiyor diye düşünüyorum çünkü sorun geçmiyor. Sistem Dosyalarını dahil ederek nasıl yedeğini alırım makinemin.
OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Y4B4NC1

Katılımcı Üye
6 Ara 2022
458
211
Tam anlamadım ama onun yerine flaşbelleğe linux kursan veya 2. bir işletim sistemi kullansan daha sağlıklı olmaz mı
Kanka şimdi ben bunu d ye kurcaktım da bu sefer orda bozarsam daha uzun süre uğraşmam gerekicekti ondan dolayı yapmadım. Flas belleğe kurmayı düşünüyorum fakat bu sefer orda da bozulucak ben kalimi kurmak içine toollarımı eklemek ve onu kaydetmek kopyalamak istiyorum böylece kullandığıma bişi olunca hemen kopyasını alıp devam edicem baştan kurulum yapmamış olucam. Sistem dosyaları dahil yedekleme yapmak istiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.