Kara kalem çalışmasıı <--- prof bir çalışma değildir.:)

Alfa Turk

Yeni üye
15 May 2016
15
0
Yarın sınavım var can sıkıntısından yaptığım çizim .Sizce nasıl olmuş iyi yanlarını değil kötü yanlarını söyleyin öyle geliştireyim kendimi herkese iyi akşamlar :)

Alfa Turk

Yeni üye
15 May 2016
15
0
Orta okulda yapıyordum bir ara bırakmışyım yıllar oldu can sıkıntısı tekrar yaptırdı :) o kadar iyi olmasada idare eder gelişmem lazm :)

Ath

Uzman üye
29 Nis 2016
1,016
0
Eğer merakın var ise başlamanı tavsiye ederim.
Karakalem konusunda yazılmış makaleler okuyarak,
çizilmiş örnekleri inceleyerek, uygulamalı bir şekilde öğrenebilirsin.
Eline sağlık. :)

Alfa Turk

Yeni üye
15 May 2016
15
0
Eğer merakın var ise başlamanı tavsiye ederim.
Karakalem konusunda yazılmış makaleler okuyarak,
çizilmiş örnekleri inceleyerek, uygulamalı bir şekilde öğrenebilirsin.
Eline sağlık. :)
Öncelikle teşekkür ederim abi :). Orta okulda kara kalem ile meyve tabağı gibi nesneleri çizmeyi çok severdim tabi yapıcak bişey yok . Lisede her zaman boş vaktim olmadıından arada yaparım ama yapmayı düşünüyorum merakım var :) iyi akşamlar
Benim mesai bitti yarına sınav var . Allaha emanet olun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.