Kasma Donma Drop Tekleme Takılma

chyper385138

Yeni üye
14 Mar 2017
7
0
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Bilgisayarımda win8.1 kuruluydu güvenlik duvarıyla oynadım bir zamanlar bişeyler oldu ve bilgisayar kendini kaybetti. Yani çöktü. Birçok kez format attım bilgisayara ve win7 kurdum seviyorum. Driverlerini sürekli inceliyorum en güncel halleriyle kurdum. Driver sıkıntım yok ama hala özelliklerini karşılayan o ilk aldığım haldeki performansını yakalayamıyorum. Sürekli sanki drop atıyo, takılıyo arada donuyor. Donanım sıkıntım olmadığını varsayıyorum tek endişe ettiğim nokta harddiski. Bilgisayarı kapatmaya üşeniyorum çünkü açılmaya başladığında biraz gecikmeli oluyor ve şifre bölümü gecikmeli geliyor.Bıktım artık yeni bilgisayarda almak istemiyorum şuan için. Ne önerirsiniz teklifiniz nedir her türlü yoruma açığım? Teşekkür ederim. Bu arada; deffrag disk birleştirme yapıldı, ccleaner var temizlendi, antivir kullanmıyorum virüs olduğunu zannetmiyorum çünkü ilk formatladığımdada yapıyordu dediğim donmaları, bilgisayarın içi açıldı çıkarabildiğim tüm parçalar çıkarılıp takıldı ve fan vs temizlendi.(Çıldırmak üzereyim nolur yardım edin) Özellikler aşağıda:
Model :Satellite L50-A-1FF
İşlemci Tipi :Intel Core i7-4700MQ
İşlemci Hızı :2,40 / 3,40 Turbo Ghz
İşlemci Markası :INTEL
İşlemci Teknolojisi :Intel Core i7
Sabit Disk Kapasitesi :1 TB
Ram Kapasitesi :8 GB
Grafik Kartı :NVIDIA GeForce GT740M
Ram Tipi :DDR3
Grafik Belleği :2 GB

tikkynee

Katılımcı Üye
26 Haz 2012
290
2
Dostum sistemin benzeri bendede var şimdiye kadar öyle bir sıkıntı çekmedim en uzun 1 dk da açılıyor normali 30 - 40 sn de win 10 kullanıyorum 64 bit tavsiye ederim kur kafa rarhat

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.