Keylogger Full Cracked AIO Hack / Uzmaniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Ardamax Keylogger 4.7.1 Full Cracked

lBv5DB.jpg

Resimli Kurulum Anlatım / Uzmaniz

BXmbpD.jpg

4m2V6Y.jpg

oQPNBq.jpg

GnQ4dv.jpg

27moDO.jpg

nPVNX1.jpg

W2ApBq.jpg

qq1Ng3.jpg

ElnA79.jpg

1PmamD.jpg

A2Q8QX.jpg

kr373m.jpg

qq1QqW.jpg

6R7pRW.jpg

oQPqnk.jpg

0VjWb9.jpg

YP285l.jpg

qq1Q2D.jpg

yd8Jny.jpg

ElnWz8.jpg

XW78y7.jpg

Vp58An.jpg

YP28v6.jpg

oQPqAb.jpg

Saf Server Tarama Sonucu

Git

Aguates Keylogger First Class

vzdA84.jpg

Resimli Anlatım

59rEM5.jpg

glzv80.jpg

NV68Eg.jpg

P342Md.jpg

qq1QEq.jpg

kr37E9.jpg

Saf Server Tarama Sonucu

Git

Limitles Logger Cracked

vzdAJp.jpg

Tarama Sonucu

Git

Predator Pain Logger v13 Cracked

NV68nk.jpg

Tarama Sonucu

Git

Project Neptune v2.0

1Pma71.jpg

Tarama Sonucu

Git

DOWNLOAD

Ardamax Keylogger 4.7.1 Full Cracked

Aguates Logger First Class

İndir

Limitles Logger Cracked

İndir

Predator Pain Logger v13 Cracked

İndir

Project Neptune v2.0

İndir

RAR PASSWORDS

Ardamax Keylogger 4.7.1 Full Cracked = En Büyük Devlet
Aguates Logger First Class = En Büyük Millet
Limitles Logger Cracked = Türkiye
Predator Pain Logger v13 Cracked = Ne Mutlu Türküm Diyene
Project Neptune v2.0 = Uzmaniz

Saygılar

[/CENTER]

Son düzenleme:

cesiceyms

Katılımcı Üye
12 Mar 2013
543
0
teşekkürler UZMANİZ ellerine sağlık.

tavsiyen hangisi peki ?

Son düzenleme:

mehmet4428

Katılımcı Üye
6 May 2013
602
0
Ben ardamax deniyorum ama gmail hesap yazma yeri gelmiyor resimdeki kurulum gidişatına tam uymuyor. Gmail ben yazamazsam logları nasıl alacağım ?

krasmaos54

Yeni üye
13 Nis 2014
7
0
Gerçekten çok güzel ancak bir sorun war ardamax keylogeri dediginiz gibi aynen kurdum ama keylogerden veri gelmiyor gittim internette açtım veri gelmedi nedendir (ewde kurdum çalışmadı,internette kurdum çalışmadı)

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Gerçekten çok güzel ancak bir sorun war ardamax keylogeri dediginiz gibi aynen kurdum ama keylogerden veri gelmiyor gittim internette açtım veri gelmedi nedendir (ewde kurdum çalışmadı,internette kurdum çalışmadı)

Logların geldıgı resımlerle gosterıldı.Fudlamadan kullanmıssan cafenın guvenlık duvarı yakalamıs olabılır crypter kullan oyle at

Ardamax da virüs var bi zararı olmaz demı pc ye ?

Virus olacak nıhayetınde hack yazılımı sonucta sıstemıne zarar vermez kendınde açma serverı yeter

qeruben

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
483
0
Saygılar abi ben bu konu için üye oldum abi ben bu server dosyasını olusturdum aquates keylogger de fakat bunun e maile gidip gitmeyeceği için açtım kendim kendi pc minkini göndericek mi die gelmıo sadece test mesajında geliodu ... Abi bilgilendir bizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.