Khaelite Rat 0.0.1 (SOURCE CODE)

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
Selamlar, yaklaşık olarak 2 aydır geliştirdiğim Freya Rat ve Freya Crypter'ın kaynak kodlarını kaybettiğim için sıfırdan tekrar başladım projelere. Ve github hesabıma da erişim sağlayamadığım için sıfırdan bir başlangıç yaptım diyelim. Yani o yüzden projenin klasör isimlerinde orasında burasında Freya Rat yazıyor. Çok takılmayın böyle şeylere. Neyse Yeni Github hesabım budur: yagizmustaine - Overview. Şimdi projeye geçelim.

Khaelita Rat başlangıç seviyesi bir rat ve öyle de kalacak. Sonuç olarak gerçekten kullanacağım için değil, zevk aldığım için kodluyorum. O yüzden çok bir şey beklemeyin. Ama kendi Rat'ını geliştirmek isteyenler için güzel bir başlangıç noktası olacaktır. Şimdilik sadece Server-Client bağlantısı, Clienttan bazı bilgileri çekme, ve komut gönderme sistemi mevcut. Şimdilik bu kadar.

Uygulamadan görüntü:
Ekran-Al-nt-s.png

Projenin linki:

Virustotal eklememe gerek yok diye düşünüyorum. Sonuçta kaynak kodlarıyla beraber paylaştım.

Bu arada uygulamanın her adımı Releases kısmında yedekleyeceğim. O sayede uygulamanın nasıl geliştiğini, adım adım görebileceksiniz.

kurononyanko

Katılımcı Üye
6 Şub 2022
534
397
Güzel olmuş.
Benim de bir proje var. Böyle sade bir başlangıç yapacağım ben de.
Projelerini başlangıçta bırakmaman dileği ile.

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
826
319
Güzel Olmus Devam ama su Client Keske Consol yapsaydın button değilde çünkü form 1 basılınca geliyor ama neye göre geliyor bi ip ve port girmedik

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
eline sağlık, kali linux için uygun mu?
Teşekkürler, maalesef değil.
Güzel Olmus Devam ama su Client Keske Consol yapsaydın button değilde çünkü form 1 basılınca geliyor ama neye göre geliyor bi ip ve port girmedik
Yani konsol uygulamasında çalışmayı sevmiyorum. Formda uygulamayı yönetmek için çok fazla opsiyonun var ama konsol öyle değil.
Ip Port konusunda da zaten builder kodladığımda o özellik gelecek :D. Ama en son yapılacak iş o.

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
826
319
Teşekkürler, maalesef değil.

Yani konsol uygulamasında çalışmayı sevmiyorum. Formda uygulamayı yönetmek için çok fazla opsiyonun var ama konsol öyle değil.
Ip Port konusunda da zaten builder kodladığımda o özellik gelecek :D. Ama en son yapılacak iş o.
yok yanlıs anladın form button basınca log geliyor onu değilde exe tıklayınca gelsin

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.