Kır Beni //Z-VMProtect

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
Şaunki piyasadaki 2 en güçlü koruma ile korunuyor.
ZProtect ve VMProtect

NOT: Trojan Analizi Yapabilirsiniz.

6a3Ak3.png

İndir
VirusTotal

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
Dostum bunlar ne işe yarıyor ya hala çözemedim herkes paylaşmış crackme diye ne işe yarar ne oluyor?

TheVeronica

Katılımcı Üye
13 Ocak 2019
908
1
Ütopya
Hayrdır aynı delikten mi çıktık ta kardeş falan ?

forumda yenisin trojan analizi dediğin olay virustotalden yapılır vt dolu

Galiba söylemek istediği ; analiz ekininin onaylaması . Normal bunun gibi programların virüs Total de virüs göstermesi . Analiz Ekibi gerekse Virüs Total gerekse çeşitli araçlar yardımı ile Trojan olup olmadığına bakıyorlar . Eğer güvenli ise temiz olduğunu onaylıyorlar.

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
Onaylandı / Temiz +
**Hepsinde aynı olay geçerli değil fakat arkadaşlar bu şekilde UnpackMe , PatchMe , CrackMe vb. konularda VirusTotal'de bu şekilde sonuçlar ile karşılaşmamız doğaldır. AntiVirusler şifreli dosyanın içerisinde bir şey olabilir diye sadece uyarıyor..

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.