Knight Online NASIL VDS'ye kurulur ????

plugass

Katılımcı Üye
10 Ara 2015
369
0
Manisa
Merhaba arkadaşlar ben plugass ,

Knight Online pvp server kuracağım fakat hangi işletim sistemli vds'ye kuracağım bilmiyorum.

İşletim sistemi windows mu olacak yoksa freebsd 'mi yoksa linux centos mu ubuntu mu ?

dodo74100

Yeni üye
11 Ağu 2009
27
0
Knight online hangi versiyon kurucağına bağlı server 2003 veya 2008 kurup kurabilirsin. linux vb sunucularda knight online pvp kuramazsın ancak elinde hangi dosyalar mevcut veya nasıl bir vps vds mevcut

plugass

Katılımcı Üye
10 Ara 2015
369
0
Manisa
Şuan sadece geliştiriciyim . Knight Online üzerine bir files geliştiriyorum. Geliştirmem bittiğinde vds almayı düşünüyorum . Ama windows mu alacağım onu bilmiyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.