Kodlama İle İlgili Sorularım Var

26 Şub 2016
230
0
İstanbul
Merhaba şuan bir yazılım üzerinde çalışıyorum ama bir kodu nasıl arayacağım nasıl bulacağım konusunda fikrim yok. Örnek verecek olursak bugün 11 de amazonda ürün çıkacak bu ürün 4 tane ile sınırlı uygulamaya üye olduktan sonra bana bu ürünü al diyecek kullanıcı ve uygulama 11 de çıkacak ürünü gidip alacak böyle birşey mümkün mü ?

Kruvazör

Yazılım Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,722
2,539
Wrong Side Of Heaven
öncelikle ANLIK işlem için ilgili uygulama/sitenin apisine sahip olmanız sizi 1 adım önde tutacaktır. onun haricinde klasik web scrap yöntemlerini kullanmak zorundayız...
C# ve Python için ortak olarak Selenium kütüphanesi incelenebilir.
web scrap sayesinde ürün ÇIKTIKTAN SONRA otomatik alma işlemleri otomasyon olarak yapılabilir.

24 Tem 2022
80
34
United States
E-ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?
  1. E-ticaret yapacağınız alanı ve sektörü belirleyin.
  2. Satacağınız ürünleri ve ürün gruplarını seçin.
  3. Markanızı yaratın.
  4. E-ticaret altyapınıza karar verin.
  5. Sitenizin tasarımını oluşturun.
  6. Ürünlerinizi e-ticaret sitenize ekleyin.
  7. Kargo ve lojistik altyapınızı hazırlayın.

26 Şub 2016
230
0
İstanbul
  3. Markanızı yaratın.
Hocam site benim değil ben başka siteden alıcam :)

Kruvazör

Yazılım Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,722
2,539
Wrong Side Of Heaven
  3. Markanızı yaratın.
naçizane tavsiyemi kabul ederseniz eğer;
konuları daha dikkatli okuyup kendi cevaplarınızı vermek herkesin yararına olacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.