Kripto para - düşük bütçe ile ihtiyaçlarınızı karşılayın

jokkan

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
255
10
Kendi yaptığım yöntemi size anlatmak istedim. Son zamanlarda kripto para ile ilgileniyorum.
2 hafta önce 700 tl ile başladım. İlk başta ETH' e yatırdım. 755 tl olunca çektim.
55 tl kâr ile eve 2 çuval kömür aldım.
Geçen hafta ise uygulamada duran 700 TL ' yi Bitcoine yatırdım. Şuan 90 tl gibi bir kâr ettim.
Bunu da çekip 3-4 çuval ne kadar ediyosa kömür alacağım.
Böylelikle kış günlerinde son 1 ayda kömüre para vermemiş oldum.
Düşük bütçe de olsa ufak tefek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz tavsiye ediyorum.

1 - Analiz yapmak gerekiyor. BTC yükseliyor hadi hurra yatır tüm parayı yapmamak lazım. Son 1-5 günü, son 1 ayı inceleyip makul fiyatlarda aldığınız sürece kar yapmanız muhtemeldir.

2 - Fazla bilinmedik kripto paraya yatırım yapmanızı tavsiye etmem. XRP diye bir kripto para vardı. Ben yatırmıştım, Amerika'da davalık olması sonucu fiyat 3.500 ' lerden 1.20 ' lere kadar düştü.

3 - Varsa çevrenizde bu işi yapan onlara danışın.

Son düzenleme:

jokkan

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
255
10
Moderatör tarafında düzenlendi:

fed

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
448
0
NEREYE...
Öncelikle şans değil bilgi işi, Analiz etmeniz gerkiyor. Btc yükseliyor diye btcye yatırım yapmamalısınız. Ben 1 ay evvel 100 tl ile btctürke girmiştim ve 70 tlye kara düştüm ama düşerken de olayın mantığını kavradım şuan 20$ oldu binance de bekliyor.

FAKULTE

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
498
57
İstanbul
Bende binance yeni girdim üyelik onay bekliyor 100 tl bitcoin e yatiracam bekliycem bakacam nekadar yuksselecek

jokkan

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
255
10
Bende binance yeni girdim üyelik onay bekliyor 100 tl bitcoin e yatiracam bekliycem bakacam nekadar yuksselecek

Fazla yükselmez 100 tl en fazla 300-400 olabilir. Bunun olması için de çok fazla artması gerekiyor.

Zarar ve kar işi. Belli olmaz.

Belli olur aslında hocam. Limit ve stop işlemleri var. Örneğin 5 dolardan aldım. Diyorum ki uygulamaya 7 dolara yükselirse ya da 4.8 dolara inerse paramı çek diye talimat veriyorum. Çok bir zararın olmuyor yani her şeyin emrini verebiliyorsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.