GNU/Linux Linux kurmak istiyorum nasıl yapabilirim?

Çözüm
rufusu iptal et diskini formatla.
2-3 gündür aynı konuda yardım istiyorsun kimse ne olduğunu bilmeden yardım edemez. tahmin ediyorum ki dosya sistemiyle veya flash bellek ile alakalı bir problemin var.
olmazsa low level formatta deneyebilirsin.

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,482
844
rufusu iptal et diskini formatla.
2-3 gündür aynı konuda yardım istiyorsun kimse ne olduğunu bilmeden yardım edemez. tahmin ediyorum ki dosya sistemiyle veya flash bellek ile alakalı bir problemin var.
olmazsa low level formatta deneyebilirsin.

Çözüm
18 Kas 2023
1
0
Merhaba kali linux kurulumu ile bilgiye sahip olabilen biri yazabilirmi ?
Kardeşim arama yerine kali linux org yaz ilk çıkan linke tıkla açılan sitede download a tıkla
açılan yerde virtual machines var ona tıkla bilgisayarın kaç bitse orda ona tıkla 64 bitse 64 e 32 se 32 pc nin bitlerini seçtikten sonra virtual box download yazıor download tıkla başka bir konuda yardıma ihtiyacın varsa burdayız

İndirtikten sonra dosya gezgininden virtualbox ı aç

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.