Logo Hakkında

Thereaqerx

Tasarım Ekibi Lideri
16 Ocak 2021
1,009
1,584
Tasarım Ekibi Direktörlüğü
Benim Öğrenmek İstediğim Bir Konu Vardı. Bu Profil Resimlerde Nickmane İle Logo Tasarımı Benim Hoşuma Gitti Bende Kendi Adıma Yapmak İstiyorum. Bu Nasıl Yapılıyor Yoksa Herhangibi Forumda Birimde Olup Özel Mi? Yapılıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
16 Şub 2021
78
24
Uzay - Zaman
Benim Öğrenmek İstediğim Bir Konu Vardı. Bu Profil Resimlerde Nickmane İle Logo Tasarımı Benim Hoşuma Gitti Bende Kendi Adıma Yapmak İstiyorum. Bu Nasıl Yapılıyor Yoksa Herhangibi Forumda Birimde Olup Özel Mi? Yapılıyor Çünkü Kendi Adıma Bende Yaptırmak İstiyorum Böyle Bir İmkan Varmı? Yapan Hocamdam Rica Etsem Banada Yapma İmkanı Varmı Eğer Kabul Ederse Logo Hakkında Söyleceğim Şeyler Var..
Eğer arama kısmına "Logo tasarımları" ve saire aratırsanız bu konu hakkında dosyalara, kaynaklara ve bilgilere erişebilirsiniz, logoların rütbe ve benzeri etkenler ile bağlantısı yok, ama provokasyon yapmamalı ve uygunsuz görseller kullanmamalısınız.
Esen kalın.

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
4,961
5,899
[C*]
"Rica etsem bana da yapar mı?" cümlesini görmezden gelerek, logo ile ilgili profesyonel görmüş olduğunuz çalışmalar muhtemel şahsıma ait çalışmalardır. Ve istek üzerine herhangi bir çalışma yapmamaktayım. Hediye yaptıklarım oluyor arada fakat onları da kendime has bir seçme yöntemiyle belirlemekteyim. Neyse, konumuza dönelim. Logo çalışmaları vektörel olarak en basitinden Adobe Illustrator programından çizilerek yapılan çalışmalar olmalı. Daha önce "Forum Avatar" serisi yapmıştım. Onların arasında Ai (Adobe Illustrator) dosyaları da mevcut. Onları indirip inceleyebilirsiniz veya youtube da Illustrator Logo Yapımı şeklinde videoları araştırırsanız eğitici birçok video bulabilirsiniz. Bir kaç örnek atayım.

Thereaqerx

Tasarım Ekibi Lideri
16 Ocak 2021
1,009
1,584
Tasarım Ekibi Direktörlüğü
"Rica etsem bana da yapar mı?" cümlesini görmezden gelerek, logo ile ilgili profesyonel görmüş olduğunuz çalışmalar muhtemel şahsıma ait çalışmalardır. Ve istek üzerine herhangi bir çalışma yapmamaktayım. Hediye yaptıklarım oluyor arada fakat onları da kendime has bir seçme yöntemiyle belirlemekteyim. Neyse, konumuza dönelim. Logo çalışmaları vektörel olarak en basitinden Adobe Illustrator programından çizilerek yapılan çalışmalar olmalı. Daha önce "Forum Avatar" serisi yapmıştım. Onların arasında Ai (Adobe Illustrator) dosyaları da mevcut. Onları indirip inceleyebilirsiniz veya youtube da Illustrator Logo Yapımı şeklinde videoları araştırırsanız eğitici birçok video bulabilirsiniz. Bir kaç örnek atayım.

Öncelikle Kusuruma Bakmayın Kendi Adıma Çalışmalarım Var Ama Kendimce Profesyonel Diyecek Kadar Değilim.. Daha O Seviyeye Ulaşamadım. Yani Kendi Yapmış Logo Olsa Eyvallah Sizin Kadar O Seviyeye Gelmedim. Ama Düşünceleriniz Ve Bir Öğretici Olarak Ayrı Bir Teşekkür Ederim. "Rica etsem bana da yapar mı?" Gelirsek Logo Tasarımları Forumda Çoğu Kişide Farklı Çalışmalar Var Sizin Olsun Olmasın Hoşuma Gitti İçin Bu Kelimeyi Kullandım. Bilerek Yada Kasti Olarak Kullanmadım Sadece Rica Bulanmak İstemiştim. Bu Davranışım İçin K.Bakmayın Tekrardan İyi Forumlar Dilerim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.