Logo Yapabilecek Arkadaş Var mı?

lckdora

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
851
0
@root/system
Gençler kanal İçin bir logo birde kanal resmi yapabilirmisiniz?

Yapabilecek arkadaşlar var ise kanalın adını özelden yollayabilirim.

majorkaptan

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,371
0
8
Ankara
Bi tane de bana yapabilcek varmı urasıyorum ama yapamadım alyiss isin yoksa yaparmısın Kardeşim
eyvallah saol

TN Flames

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
677
0
34 İSTANBUL
Yaparız ama hiç açmamışsınki konununu logo yapabilirmisiniz yapmışsın kanal neyle ilgili nasıl bişi istiyon az bilgi ver :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.