Luxer Chat Sohbet Aracı

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
117
umarım 512 ardından XOR şifrelemesine koyan bir protokolle yazmış olursun efsane olur ardından sunucu odaklı mı yoksa ana lokal üzeri birşey mi tam kodlarını bilmediğim için birşey söyleyemem ama WireShark yada Cracker sistemlerinin engellemek için birşey yapman gerekebilir dostum.

Chat odasından ayrı yerleşim sistemi yapman da gerekebilir özel BOX mesela özel Box açarken de aynı Uygulamada Açmaz Yanında yeni bir Pencere açılır ve kapattığında tüm görüşmeler temizlenir Gizlilik böylelikle esaslı olur.

Ve evet bence önce mutlak kırılamayan sha-512 Ondan sonra XOR bu şekilde ne yaptığını çoğu insan çözemez.

6 Şub 2022
134
26
Merhaba bu konumda sizlere
kendi yazmış olduğum bir chat uygulamasını tanıtıcam.

ÖZELLİKLER

Tema:
Uygulamayı istediğiniz renk'te kullanabilirsiniz.
Wallpaper: Benim eklediğim wallpaper'ları kullanabilir veya link ile istediğiniz görseli wallpaper olarak kullanabilirsiniz.
Komutlar: Komutlara 2 şekilde ulaşılabilir belirttiğim menüden seçerek veya sohbet bölümüne yazarak açabilirsiniz.
Sohbet: İstediğiniz nick ile oda oluşturabilir veya odalara dahil olabilirsiniz tamamen online.
Anonimlik: Sohbet ettiğiniz odaya sonradan giren kişi önceki konuşmaları göremez.
Emoji: Klasik emojiler şuanda az ama zamanla eklenecek .
Saydamlık: Adı üstünde bir tuş ekledim ve arkaplanını saydam hale getiriyor.

Şuan Test aşamaları bitti ve yakında sizlerle.
eklememi istediğiniz özellikleri,komutlar vs varsa belirtin.

YENİ GÖRSELLER

iy2u27y.png
8ubqva8.png
6i3asgy.png
87d2iq9.png
pcqa7wg.png
21p4m8u.png
gvki09j.png
Eline sağlık Kardeşim, çok güzel olmuş
-----------------------------------------------
İstikbal Göklerdedir.

aytlogo

Katılımcı Üye
20 Kas 2019
852
1,153
Sanal
umarım 512 ardından XOR şifrelemesine koyan bir protokolle yazmış olursun efsane olur ardından sunucu odaklı mı yoksa ana lokal üzeri birşey mi tam kodlarını bilmediğim için birşey söyleyemem ama WireShark yada Cracker sistemlerinin engellemek için birşey yapman gerekebilir dostum.

Chat odasından ayrı yerleşim sistemi yapman da gerekebilir özel BOX mesela özel Box açarken de aynı Uygulamada Açmaz Yanında yeni bir Pencere açılır ve kapattığında tüm görüşmeler temizlenir Gizlilik böylelikle esaslı olur.

Ve evet bence önce mutlak kırılamayan sha-512 Ondan sonra XOR bu şekilde ne yaptığını çoğu insan çözemez.
Eline sağlık Kardeşim, çok güzel olmuş
-----------------------------------------------
İstikbal Göklerdedir.
Teşekkürler

sasorii

Asistan Moderatör
2 Mar 2023
191
83
nijerya

ÖZELLİKLER

Tema:
Wallpaper: Benim eklediğim wallpaper'ları kullanabilir veya link ile istediğiniz görseli wallpaper olarak kullanabilirsiniz.
Komutlar: Komutlara 2 şekilde ulaşılabilir belirttiğim menüden seçerek veya sohbet bölümüne yazarak açabilirsiniz.
Sohbet: İstediğiniz nick ile oda oluşturabilir veya odalara dahil olabilirsiniz tamamen online.
Anonimlik: Sohbet ettiğiniz odaya sonradan giren kişi önceki konuşmaları göremez.

YENİ GÖRSELLER

iy2u27y.png
8ubqva8.png
6i3asgy.png
87d2iq9.png
pcqa7wg.png
21p4m8u.png
gvki09j.png
Ne zaman gelir hocam

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,316
917
ANKARA
Ellerine sağlık, Tasarımdan yazılıma büyük devrim olmuş senin için hakkında hayırlısı olsun. PyQt5 güzel tercih, Deisgner ile tasarımı dahada iyi bir hale getirebilirsin. CSS entegreli olduğu için tasarımda çokta zorlanmazsın aksine içinden geçersin. Bu arada tekrardan Ellerine Sağlık...

CyrusMan

Katılımcı Üye
19 Tem 2021
290
111
Düşsüzler Apartmanı

ÖZELLİKLER

Tema:

YENİ GÖRSELLER

iy2u27y.png
8ubqva8.png
6i3asgy.png
87d2iq9.png
pcqa7wg.png
21p4m8u.png
gvki09j.png
Tebrikler güzel çalışma. Araca nerden ulaşabiliriz peki. Dış ağa açmayı düşünüyor musunuz?

aytlogo

Katılımcı Üye
20 Kas 2019
852
1,153
Sanal
Ellerine sağlık, Tasarımdan yazılıma büyük devrim olmuş senin için hakkında hayırlısı olsun. PyQt5 güzel tercih, Deisgner ile tasarımı dahada iyi bir hale getirebilirsin. CSS entegreli olduğu için tasarımda çokta zorlanmazsın aksine içinden geçersin. Bu arada tekrardan Ellerine Sağlık...
Teşekkürler
hocam kolay gelsin mobil versiyonunu yapmayı yapmayı düşünüyormusunz
Düşünüyorum gelebilir
Teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.