MİT(Milli İstihbarat Teşkilatı) Kariyer Fırsatı

cakr1805

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
586
1
Evet arkadaşlar bugün iş çeşitlerine bakarken gördüğüm ve kendim için de düşündüğüm MİT'de kariyer fırsatını açıklamak istedim

Peki Nedir Bu İş ?​

MİT bu konuda iş bölümü olarak bizlere 17 bölümde fırsat sunuyor.Bunların neredeyse hepsi Elektrik Elektronik,Yazılım,Bilgisayar,Elektronik Ve Haberleşme Mühendislikleri gibi teknoloji ile bağlantılı olan bölümlerden temin ediliyor.

0R5BqZ.jpg

Üniversiteyi bitirmiş yada bitirmeye 3 ayı kalmış kişiler MİT'in koşullarına uygun.Ama bence en büyük şartları ÖSYM tarafında yapılan YDS(Yabancı Dil Sınavı)'den 70 ve üzeri puan almak.Aslında da en gerekli koşul bu.Tabi bir de MİT tarafından kabul edilmek var orasıda onların seçimi.Bunların yanında tabiki her konuda olduğu gibi alanında tecrübeli olmak tercih sebepleri arasında bulunuyor.

alZG54.jpg

Ben gördüğümde gayet başarılı bir iş olduğunu düşündüm.Bir yandan hem sevdiğimiz teknoloji ile bir aradayız öbür yandan ise neredeyse vatanımıza yapabileceğimiz en büyük desteklerden birini yapıyoruz.Koşullara sağlayan yada ileriki zamanlarda bu koşulları sağlayabilecek arkadaşların bilmesinde faydası olduğunu düşünüyorum.Aklınızın bir köşesinde bulunabilir.

Nasıl Başvururum

MİT'in internet sayfası kariyer bölümüne özgeçmiş bırakmanız kafi

Herkese İyi Forumlar

teguardian

Katılımcı Üye
15 Mar 2019
579
0
Aslında bu alan da iş arayanlar için güzel bir iş imkanı hem kendi bilgileri açısından gayet yararlı olacaktır.Hem de devletimizin himayesi altında olacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.