Moderasyon Ekibi Alımları - ALIMLAR AÇIK

Extazİ

Moderatör
20 Haz 2021
2,552
1,503
https://tr.wikipedia.org/wiki/Ekstazi

q95944r.png

ALIM DURUMU : AÇIK

Merhaba saygı değer TurkHackTeam üyeleri;

Moderasyon ekibinde görevlendirilmek eğitilmek üzere
Asistan Moderatör alımı yapılacaktır.

Biz Kimiz ve Ne İş Yaparız?

Moderasyon ekibi; forumun temel düzenini sağlayan, forumda uygunsuz konu veya mesajları tespit eden ve müdahale eden ekiptir. Ayrıca forumun kategorilerini sürekli günceller ve yeni konular açar. Yardım Merkezine yardımcı olur, Temel bilgi birikimine sahip herkes bu görevi rahatlıkla yapabilir. Kendi aramızda eğitimler düzenliyoruz ve bilgi birikimi oluşturuyoruz. Genel olarak yazılım, siber güvenlik, temel bilişim ve temel seviyece hacking yönünde fikirler vererek gelişim sağlayabiliyoruz.

Başvuracak kişilerde aranan özellikler;

3 Ay'dan Fazla THT Üyesi olan
Uzun süreli çalışma gerektiren sınavı olmayan, (YKS, KPSS, ALES vb.)
İnternet erişiminde sorun yaşamayan
Bildiklerini en etkili şekilde yansıtabilen, bilmediklerini araştıran ve sürekli öğrenmeye açık
Yetişkin gibi düşünebilen ve görevine uygun davranan
Ekibe alındıktan kısa bir süre sonra farklı bir ekibe geçmek istiyorum, yanlışlıkla başvuru atmıştım gibi mazeretler kabul edilmeyecektir. Bunun bilincinde olan arkadaşlar başvuru atsınlar
Yönetime katılıp kısa bir süre içerisinde ayrılmak isteyen kullanıcılara uzaklaştırma cezası uygulanacaktır
Sorumluluk almaktan kaçınmayan ve misyona bağlı olan
İnsanlara yardım etmekten çekinmem severek konu açarım öğrenmekten araştırmaktan asla vazgeçmem diyorsan burası tam sana göre başvurularını bekliyoruz ;)

Nasıl Başvuru yaparım?
Aşağıdaki başvuru formunu "Moderasyon Ekibi Başvurusu" Şeklinde @'Türk 'e İletiniz.

Başvuru Formu

Başvuruda kullandığınız bilgiler 3.kişilerle asla paylaşılmayacaktır...

Başvurular Özel mesaj başlığı "Moderatör Başvurusu" olacaktır

Not : Alımlarda olumlu olumsuz dönüş yapılmamaktadır. Tarafımıza sonuç nedir tarzında belirtmeyiniz.

Katılıp belirli bir süre içerisinde keyfiyetten ayrılmak isteyenlere uzaklaştırma yapılacaktır.

++

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.