Mybb Kategori - Alt Forum Oluşturma ve İzinlerini Ayarlama "Videolu Anlatım" // ReLaD

Mr. Panda

Özel Üye
22 Haz 2015
6,599
5
Merhabalar arkadaşlar bu gün sizlere Kategori - Alt Forum Oluşturma ve İzinlerini Ayarlamayı anlatacağım. Konuya bu sefer yazılı anlatım ekleyemeyeceğim maalesef uzun olduğu için ama videolu anlatımda iyice anlayacağınızı düşünüyorum.

Arkadaşlar HTML KOD videoda ben kategori izninde açıyorum ama bu web sitesinde güvenlik problemi çıkartabilir o yüzden açmamanızı tavsiye ederim bunu eklmeyi unutmuşum video'ya

Kolay Gelsin İyi Forumlar...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=lZCcQs_4tqE[/ame]

Son düzenleme:

Sadrazam99 c99

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,159
0
null
Genelde ben bu tarz şeyleri bir sete toplayıp atacaktım da hocam eğer siz bu mybb ile devam edecekseniz videoları toplayıp atarmısınız , arşivimdeki plugindir temadır ekler set yaparım.

-elinize sağlık

Mr. Panda

Özel Üye
22 Haz 2015
6,599
5
Genelde ben bu tarz şeyleri bir sete toplayıp atacaktım da hocam eğer siz bu mybb ile devam edecekseniz videoları toplayıp atarmısınız , arşivimdeki plugindir temadır ekler set yaparım.

-elinize sağlık

İlerde yapacağım dostum :) Daha anlatılacak çok şey var...

Mybb bitirdikten sonra Vbulletin ardından Wordpress gibi bir çok sistemi anlatacağım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.