'MyBB Rütbe/Terfi Yükseltme'/Leopic

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere Mybb'da nasıl Rütbe/Terfi yükseltebilceğinizi göstericeğim. Yararlı bir makale olmasını dilemekteyim arkadaşlar. Lafı uzatmadan başlıyorum, adımları iyi okuyup uygulayın..

Forum'a giriş yapın.
Üst kısımdan Üyeler/Gruplar diye bir kategori olması gerekiyor,ona tıklayın.

y3dR4N.png

Hangi üye'ye terfi verecekseniz seçenkler diyin.

WQ2EbQ.png

Burdan profil diyip devam ediyoruz.

Bu kısımdan ise, Birincil kullanım grubu buraya rütbesini belirleyip veriyoruz.

4Mm81p.png

Bu şekilde yetki alıp verebilirsiniz.

Konu anlatımı bana aittir. Resimler alıntıdır googleden.

z3WP4R.png

'Gandalf

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,897
0
Aet
Kolay fakat çoğu kişinin bilmediği bir şey yararlı konu olmuş ellerine sağlık.

Slayer49

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,704
0
Ellerine sağlık ama bunu otomatik olarak yapmasını istiyorum mesala THT'deki gibi 150 olduğu an ben dokunmadan kendisinin yapmasını onu nasıl yapicam

Ellerine sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.