Myiyo Ödeme Yapan Anket Sitesi

messo587

Üye
29 Ağu 2008
71
0
Piyasada çok fazla anket sitesi var ve çoğuda ödeme yapmaz. Myiyo bunlar içinde ödeme yapan en güvenilir anket sitedir. Bizde bugün ödememizi aldık. Myiyo türkçe dil seçeneği ile birlikte pek çok dilde yayın yapar.

[COLOR="RedÖDEME KANITI: [/COLOR]

[IMG]http://i.hizliresim.com/l37zyB.jpg[/IMG]

[B]Üye olmak için :[/B] [URL="https://tik.lat/npMvz"] REFLİ[/URL] refsiz

HACKFUN_TEAM

Katılımcı Üye
3 Tem 2007
963
0
anketlere katılıyorum sonra gelen uyarı çok şaibeli siz bu ankete uygun değilsiniz diyor.Sanal alem bile para kazanmamızı istemiyor :)

LifeOverview

Uzman üye
24 Eyl 2016
1,408
1
-
0,37 Kuruş İle Başladım Hadi Hayırlısı Dostum İnşallah İşe Yarar Ben Paraya Dokunmayacağım Bağış/ Birde Yardıma İhtiyacı Olan Bir Abiye Vereceğim

Son düzenleme:

LifeOverview

Uzman üye
24 Eyl 2016
1,408
1
-
Hiç bisey anlamadim

Kardeşim konu anket konusu yani o sitede e posta doğrulama profil tanımlama gibi durumları yaparsan 600 puanın oluyor buda 2.27 tl ediyor anketi'de sana verecekler bir süre sonra ama ne zaman bilmiyor... o anketi'de verdikleri taktirde doldurunca puan kazanıyorsun o puanda tl olarak işliyor​

messo587

Üye
29 Ağu 2008
71
0
arkadaşlar anketlerin geliş zamanları belli değil. Rahat takip etmek istiyorsanız üye olurken sık kullandığınız bir mail adresi verin. Mail adresinize de anket geldiğinde haberdar olursunuz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.