Mysorfilox Uygulama

Mysorfilox

Üye
17 Ocak 2019
168
28
Ankara
Ilk Olarak Merhaba Arkadaşlar Bildiginiz Gibi Ben bir Program Yapmistim yani mobiroller Ustunden Ve bir Kac Ozellik Eklemistim Fakat Kaynak Kodunu Paylasmadigim Icin Silinmisti Ozmn Soyliyeyim bu uygulama Mobiroller.com ile Yapilmistir.

Uygulamamda Yeni ozellikler eklenmistir Yani Tv Ve Yabanci sinema Ve ayretten Bazi Egitim gibi Faliyetleri Oradan Paylasmisimdir Kullanici Sayisi Zaten 84 kisi Belki Size bir faydasi Dokunur icinde firebase ile kodlanmis bir chat bölümüde bulunmaktadir,

Uygulamam Tamamen Icerisinde Hoşunuza Gidecek Elbette Bissuru Ozellik Vardir indirme linki ve Virustotal linkini Assagiya Birakiyorum Belki bi isinize Yarar Simdi den teşekkürler ve herkeze Iyi Forumlar.

İndir 410361592032 apk

https://www.virustotal.com/tr/file/d6320c584acf0fbd24c12520f5c1193b106d78a99e938002e65dda5867fb3128/analysis/1552138893/

Mysorfilox

Üye
17 Ocak 2019
168
28
Ankara
Neler mevcut detaylı paylaşabilir misin?

Hemen Anlatayim Icerisinde Tht Sitesi ve ayretten mesajlasma,satin aldigim ve bazi egitim setleri,atv,star,ve semerkand,ve yabanci sinemalar,duckduckgo,pipl,youtuber vidyolari,airdroid,cihazimi bul,ve bissuru yani anlatilmayacak kadar var iste:hosnut

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.