Namaz kılarken garip bir olay yaşadım?

XXC3

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
304
0
Kali Linux
Hepinize merhaba arkadaşlar benim başıma garip olay geldi hemen anlatıyım ben 4-5'e giderken namaz kılıyodum yatsı namazını kılıyodum galiba farzdaydım yanlış hatırlamıyosam namaz kılarken canı gönülden Allahı düşünüyordum birden etrafım mavi leşmeye başlamıştı yukarı doğru çıkıyordum galiba o andada gözümden yaş geldi bende sizinle paylaşmak istedim. :) İyi Formlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

white shade

Uzman üye
24 Eki 2014
1,832
1
13
Mars
Hepinize merhaba arkadaşlar benim başıma garip olay geldi hemen anlatıyım ben 4-5'e giderken namaz kılıyodum yatsı namazını kılıyodum galiba farzdaydım yanlış hatırlamıyosam namaz kılarken canı gönülden Allahı düşünüyordum birden etrafım mavi leşmeye başlamıştı yukarı doğru çıkıyordum galiba o andada gözümden yaş geldi bende sizinle paylaşmak istedim. :) İyi Formlar

kardeş. Oraya ne sen ne ben cikamayiz ya.Allah katina çıkmak demeyelim ona. O başka birşeydir. Tamam.

XXC3

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
304
0
Kali Linux
yok Allahın katına çıkmadım ama öyle birşey oldu yani etrafım mavileşti

KemalAli77

Uzman üye
12 Eki 2015
1,214
5
'⭐'&#
vaybe allah benimde namaz kılarken kalpten kılmayı nasıp etsin namaz kılıyorum ama kalpten kılamıyorum ama arkadaşın dediği gibi forum başlığı yanlış :D

Erlikhanz

Yeni üye
24 May 2016
18
0

küçükken bana da böyle şeyler olmuştu dostum.. hatta vefat eden dedemi 1 ay sonra camii de görmüştüm ibadet ederken. ben mevzuyu anladım ve hiç müdahele etmedim. bu tip şeyleri ayrıntılı anlatmak doğru değil pek. Kapasite meselesi çünkü..

16 Mar 2017
93
0
"Allah Katına Çıkmak" Kat ifadesi? Zamandan mekandan hariç olanın katı olmaz. Eşi benzeri yoktur. Eşi benzeri olmayan şeyin insan aklı tarafından idrak edilmesi mümkün değildir. Çok küçükmüşsün gördüğün bir rüyayı gerçek bir anı diye hatırlayabilirsin.

ByBela1

Uzman üye
18 Şub 2012
1,455
1
THT
Devrem anlık bişey olmuştur sen onu kafanda kurgulamışındır geçmişteki anılarımız bozularak gelir günümüze kadar yaşında küçükmüş zaten

gemin11

Katılımcı Üye
5 Nis 2016
720
28
farkında olmadan astral seyahat yapmış olabilirsin tabi astral gerçekse...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.