Notebox -Gayb-Cennette Buluşuruz 2018

NoteBox

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,925
1
21
İrlanda
GAYB-CENNETTE BULUŞURUZ

Gayb-ı Kültür
Es rüzgar misali devir dağları
Bir devir ağladı sokak çocuklarına
Sen de yak bir sigara anlat derdini yeter!
Dalma uzaklara ve kanma tuzaklara
Sokak çocukları!
Üşümüş elleri yok bi gocuk sırtında
Gözleri rıhtımda bir gemi bekliyor bir umut unut diyor umutlarını hayat bulut geliyor yağmurla gözyaşlarını sunarcasına
Sokaklarda açlar ölürken toklar isyan ediyor
Durumundan bıkarcasına ve sahiplerine rakip çıkarcasına hayata candan bağlı insanoğlu kendi hayatı için başkalarının kafasına sıkarcasına
Herkesin gözünü bürümüş bi para hırsıdır nedir
Hızlı hırsız sokak aralarında kamufle olur
Makam mevki hırsı ukte olur bi Buket bi buseye hasret kalır eş bizse sadece izleriz dışardan ve batar güneş
Biz gizli kahramanlarıyız o görünür hayatın
Aslında görürürsün ama görmezden gelirsin hayatım
Hayatın altın kuralı bu demi s**** seni s*** deli s**** delik deşik etmeli zihnini ibreti-alem diye
Bir el uzatsanız ya bir baksanız sokağa
Anca takın kanca ayaklarımıza sıkıp tabanca kafamıza amca sokaklarda böyle sen görmesn de söyle nerde o eski gençler bilmeden konuşun öyle
Dışını görüp iğrendiğin çocuğun içini görüp imren derim
Serim düğüm var bu öyküde yok bir çözüm ve terim kurumdan beterin beteri vardır diye şükrediyorum Yaradan!
Sen duamı kabul eyle benim duam sıradan
Güne başlıyoruz bir besmeleyle
Bismillah!
Derdi verdin derman bekliyorum ilah
Ya Rabb!
Dilim artık bir silah kime konuşsam çıkıyor hayatımdan bir bir azalıyo umutlar ve gidiyo bulutlar
Yaklaşıyor ölüm burası benim çölüm ve susuz gülüm anlaşıldı bu son bölüm bir veda konuşması yapardım ama tutuldu dilim kalem elime hakim oldu zihnimin dağlarına tırmandı mürekkep düşünceyle bir oldu gözüm doldu
Maziyi hatırladıkça ıslandı kağıt yaktım bir ağıt ve avaz avaz sustum kendi dünyamda
Ölüyorum!
Biliyorum biz sokak çocuklarıyız dinlemezler ve diliyorum ki bir gün gülüyorum gözlerine bakarak
Seviyorum!
Neyse yeter imkansız hayaller kurduğumuz sırada gerçekler var merak edip durduğunuz
Bakın arkadaşlar biz sokak çocuklarıyız ve çoğu çocuk bizden o sokakta sağda solda ölü bulduğunuz
Biz annesiz büyüdük millet sokak lambalarına sarıldık biraz acı biraz gurbet ve hüzünle karıldık ama darıldık kadere küfrettik defalarca nafile hep bir sokak hayvanına sarıldık
Düzgün yemek görmedi gözümüz ama açık da kalmadık şükür yalan olmaz sözümüz biz sokak terbiyesiyle büyüdük o küçümsediğiniz terbiyeyle işte hiç merak ettiniz mi neden hep küfür dilimizde Neyse s***** et bir kere kazınmış hafızanıza terbiyesiz diye
Elimde bi kadeh rakı dostlar eksik masamızda bu fani bedenin hakkı para o da yok be kasamızda
Beni anlayamazsınız,anlamaya çalışmayın da
Gayb'ı ancak Allah bilir,uğraşmayın da

Son düzenleme:

'Creative

Kıdemli Üye
16 Mar 2017
3,246
92
İyisin Kendini Geliştirmen Dileği İle. İyi Yerlere Gelebilirsin İleride :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.