Nvidia Uygun Driver Bulma !

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Çoğumuz Nvidia Ekran Kartı Kullanıyoruz.Fakat Driver CD'miz Bozulmuş,Kaybolmuş Veya Bir Şekilde Birşeyler Olmuş Oluyor.
Ve Format Attığımızda Ekran Kartı Driver Yüklememiz Gerekiyor Malesef Driver Elimizde Olmadığı İçin Ve Modelini Bilmeyenler Olduğu İçin Boştan Yere Kasayı Açıyoruz Ve İnternetten Uygun Driver'ı Bulmaya Çalışıyor Ve İndiriyor.

Bu Zahmetleri Artık Çekmeye Hiç Gerek Yok.Nvidia'nın Geliştirdiği Yeni Sitesinde Bilgisayarınızda 1 Dakika Süren Tarama Yapıyor Ve Ekran Kartı Modelimizi Ve Uygun Olan Driver'ı İndirme İmkanı Sağlıyor.

Peki Bunu Nasıl Yapabiliriz ?

NOT : İnternet Explorer'dan Girmezsek Tarama Doğru Çalışmaya Bilir.!

Resimli Olarak Anlatım :

Drivers - Download NVIDIA Drivers Sitesine Giriyoruz. Girdikten Sonra Resimde Görüldüğü Gibi "GRAPHICS DRIVERS" Butonuna Tıklıyoruz.

nvidia1.jpg

Sonra Activex Denetimini Gerçekleştiriyoruz.

nvidia2.jpg

Karşımıza Çıkan Pencereden Çalıştır'a Tıklıyoruz...

nvidia3.jpg

Sonra Karşımıza Marka Ve Model,Kurulu Version,Önceki Güncelleme Ve Download Butonu Çıkıyor..

nvidia4.jpg

"Download" a Tıkladıktan Sonra Driver'ı İndiriyor Ve Kurup,PC'yi Yeniden Başlatıyoruz..!

Anlatım Tamamen Bana Aittir..
Copyright ©The_Gespenst© 2010 Diyorum
lol2.gif
Ve Telif Hakkının Bana Ait Olduğunu Belirtiyorum..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.