[ÖNEMLİ] Visual Basic Hızlı Öğrenme (Orjinaldir)

30 Eyl 2017
63
0
Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Bildiklerimi Söyleyeceğim Bende Ahım Şahım Diye Bilmiyorum Ancak Bildiğim Şeyleri Sizlere Göstereceğim :)
Gerekenler :
Bir Adet Beyin :)) (Şaka Amaçlıdır)

Arkadaşlar Mesela Bir Program Yapacağız Örnek Obfuscator Yani Crypter Gibi Bişe Bunları İlk Önce Tasarımını Yapmalıyız Ve Sonra Nasıl Olacağını Düşünmeliyiz :
Server Olacak Build Ve Stub Birde Key Olacak O Keyi Kullanacak Ve Şifreleyecek
Bunları yaptıktan Sonra İsterseniz Araştırın Veya TürkHackTeamda Çok Konu Var Arkadaşlar Ordanda Bakabiliriz Ama Biz Kodlamak İstiyorsak Birde Araç Gereç Toplamalıyız Mesela:
Rasgele Kod Oluşturucu Programından Key Alacaklar Onun İçin Program Hazırlayabiliriz Yada Gidip Alıntı Yapabiliriz Hepsi Tamam Şimdi İse Nasıl Kodlayacağız ? İlk İşimiz Integer String Ve Birşey Vardı Hatırlayamadım :D Bunların Ne İşe Yaradığını Öğrenmek Ve Kendimizi Geliştirmek Sonra İse Basit Checker Yaparak (Açık Kaynak Kodlu) Bir Program Yapın Ve Kodlarını İnceleyin Ve Hiç Bakmadan Tekrar Edin Checker Yapmak İçin Api Felan Gerek Onları Öğrenirsiniz Zor Değil :) Checker Felan Dedikmi While Boolean Kısımına Falan Geldiniz (Yani İleri seviye) En Son Kendiniz Bir Program Yapın Ve Lütfen Buraya Atın :) İsterseniz Atmayın Size Kalmış :) EK OLARAK : THTNin Birsürü Ve tsg Nin Birsürü Eğitim Seti Var Onlarlada Geliştirebiliriz Kendimizi

NEYSE ARKADAŞLAR BEN KAÇTIM HESAP HEÇKLEYECEM :D (Yakında Sqli Dumper İle Hesap Heçklemekde :D)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.