Öneri

Carlonhack

Uzman üye
20 Şub 2022
1,330
338
Bence forumda herkes imzasına tabi belli bir boyutta resim ekleyebilmeli siz ne düşünüyorsunuz

thebeard

Art Director
15 Mar 2018
3,504
1,040
Güzel olurdu fakat bir konuda 15 kişinin resim eklemesi sayfanın geç açılmasına neden olabilir.

Mr246

Üye
8 Ara 2022
103
39
Bu özelliğin sadece VIP üyelerde kalması bence daha mantıklı. Sade olan şeyler daha hoş duruyor. Her mesajın altında bir fotoğraf görmek istemezdim. Ayrıca thebearn'ın da bahsettiği gibi sayfaların yüklenme hızı açısından verimsiz olacağını düşünüyorum.

"KARAHANLI"

Kıdemli Üye
17 Mar 2022
2,610
3,346
Россия
bir öneride ben veriyim :) sürekli dm mesajları başlatılıyor bence bu dm mesajlaşma yetkisi sadece co admin ve administraörler de olması birazcık mantıklı degilmi? :)
bir time veya ekibe girmek bu kadar kolay olmamalı diye düşünüyorum mesala ben modersayon istiyorum diyelim bunun icin konu yazmalar grafik tasarım vb ile kendimizi geliştiriyoruz degilmi bence böyle bir sistem olmalı diye süşünüyorum tabi takdir büyüklerimdir
karahanlı sadakatini sundu :) konu birazcık hortlıycak gibi ama

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.