oyun oyna kazan taxi money kanit foto

qurbancik

Katılımcı Üye
10 Ağu 2015
531
0
merhaba sizlere site taniticam
odeme katini var odeme aldim ben
isterseniz para yatirib daha cok para kazanirsiniz isterseniz bonusla 10-15 gune bi taxi alip hergun para alirsiniz
ben para yatirib aldim
iste mantik bu para toplayib bonusla veya para yukleyip
bi taxi aliyorsunuz
paraniz 90 gun icinde geri donuyor
amma hergun girip parani toplamaniz gerekiyor yoksa kayb olur
taxilerse 150 vgunluk veriliyor yani 60 gun kar geliyior
bonus toplamak icin fotonuzun altinda polucit bonus var oradan ala bilirsiniz
REFLI LINK Taxi-Money.net - ???? ? ??????? ???????!
Refsiz link taxi-money.info
foto kanit

odeme PAYER ,PM , YANDEX MONEY, QIWI VE VISA ILE ODEME ALINIR

site rus sitesidir ............
refli linkden kayit olusaniz cok sevinirim

ayrintili rusca video yakinda kendimde video cekip atarim
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=rtj3QCda7lk"]https://www.youtube.com/watch?v=rtj3QCda7lk[/ame]

Son düzenleme:

qurbancik

Katılımcı Üye
10 Ağu 2015
531
0
siteye kayit oldukdan sonra altda bonus var bonus aliyorsunuz
1 rubl -5 rubul civarinda
49.90 rubla taxxi satiliyor bu nu 30 gun icinde toplaya bilirsiniz bonusla
veya para ile ala bilirsiniz
daha sonra gundelik bir miktarda para veriyor ve siz bunu seyfe girib topluyorsunuz
en az 1 rubl cikara bilirsiniz simdi yeniden 15 rubl siparis ettim ve bekliyorum bende taxi level 2
taxi 3 ay icinde buraya yatirilan parayi aliyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.