Para kazandıran android uygulaması !! Telefondan para kazanın

JustWach35

Üye
29 Tem 2017
160
0
İzmir
Yeni açılan ve oldukça kazançlı olan bir uygulamadan bahsedeceğim. Lucky Box uygulaması sayesinde günlük 10 TL üzeri kazanmanız mümkün olduğu gibi 25.000 TL'de kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise bu uygulamayı telefonunuza indirmek ve uygulama içerisinde kutu açarak para kazanmak. Uygulamada 25.000 TL, 10.000 TL gibi büyük ödüller kazanma şansınızda bulunuyor.

Şimdi nasıl olucak bu nasıl kazanıcaz? Detaylı anlatıma geçelim.

Play store'ye Şanslı kutu yazıp indirelim

Ardından kayıt olalım ve referans üye numarasına 18528 yazalım. Bu extra kredi sağlıcak

Üyelikten sonra hesap onaylamanız gerekmektedir. Hesap onayı içinde telefon numaranızı yazın. Ardından telefonunuzu garip bir numara çağrı bırakacak ve bu numaranın son 5 rakamını yazarak hesabınızı aktif edebilirsiniz.

İstediğiniz bölge'de istediğiniz kutuları açabiliyorsunuz.

Günlük kredi kısmından hergün 2 kredi alabiliyorsunuz ben ilk günden 8 TL kazandım hepinize bol kazançlar diliyorum
Ödeme kanıtı:
(instagram'da daha fazla ödeme kanıtları bulabilirsiniz)

Son düzenleme:

Benozan5400

Yeni üye
11 Ağu 2018
44
0
Sakarya
Hatam olursa af ola fakat birşey merak ediyorum para dağıtan bir uygulamaya göre biraz basit degilmi kayıt olunurken telefon no istenmekte ve böyle bir para dağıtan uygulama ne kadar kazanmakta çünkü kimse hayrına birşey kolay kolay yapmaz yani demek istediğim daha sonra toplanan bu numaralar sıkıntı olur mu

kalipia

Yeni üye
9 Ara 2017
17
0
Dekont instagram hesabından alınmış / Biletiniz bittiği zaman video izleyebiliyorsunuz en fazla 8 tane,izledikten sonra ki gün bilet kazanma muhabbeti kalkiyor büyük ihtimalle amaçları farklı yeni hesap açıp girdiğimde video hakkı var bitince bir daha yok

Son düzenleme:

JustWach35

Üye
29 Tem 2017
160
0
İzmir
Şuan büyük bi güncelleme gelicekmiş instagram'dan gördüm. Bu saye'de artık 8 video değil daha az video izlicez ve sanırsam günlük kredi limitini arttırıcaklar. Ama şimdilik beklicez bakalım güncellemeyi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.