Pc Çökerten Virüs Önerisi

ZVkill3r

Katılımcı Üye
16 Tem 2019
487
50
merhaba. kuzenime bilgisayarımı vermiştim. 1 ay sonra verecekti. 2 ay oldu vermedi. ayıp olmasın diye isteyemiyorum ama çok lazım. bilgisayardan anlamaz pek. trojan atmıştım.admin yetkili bağlantı alıyorum hala. tek yapmam gereken pc yi çökertecek bir virüs yollamak. format gerekmeli. yani pc yok olmamalı. çökünce , düzelteyim diye bana versin istiyorum. önerdiğiniz virüs var mı? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :D

Anonim1234

Üye
10 Ara 2017
84
6
Olurmu öyle şey ya ikide bir kuzeniyim diye öyle şey yapılır mı ben olsam arardım işim var diyerek adam gibi isterdim bak senin yerine ben sinir oldum şimdi asıl onun yaptığı ayıp

HackingTime

Katılımcı Üye
2 May 2020
267
2
DÜNYA
Merhabalar virüs atmakla uğraşmadan bilgisayara ihtiyacım var verir misin de.
Vermezse eğer ve virüs atmak istiyorsan forumda bir sürü konu var bakmanı tavsiye ederim.
İstersen de musallat.exe'yi kurmanı tavsiye ederim :D
Bilgisayarı direk sana fırlatır :D
Sonra bilgisayar geldiğinde musallat.exe siliciyi yüklersin hakkımı helal ediyoruma basar silersin :D
İYİ FORUMLAR !

THROOT

Kıdemli Üye
18 Mar 2018
2,477
29
NEREYE
Merhabalar forumumuz da bulunan trojen bölümü kısmından kendinize göre bir virüs bulup sosyal mühendislik ile uzaktan erişim varsa atabilirsiniz virüsü

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.