Pegasus Expolit İçin Bufferoverflow Öğrenmek Gerekir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

memoalican

Üye
25 Nis 2020
100
6
Selamlar

Pegasus spyware zero clicks exploit öğrenmek istiyorum bufferoverflow öğrenmek mi lazım?

memoalican

Üye
25 Nis 2020
100
6

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,843
920
Selamlar

Pegasus spyware zero clicks exploit öğrenmek istiyorum bufferoverflow öğrenmek mi lazım?
Yani bufferoverflow mi gerek sadece?
Ama android linux ve windows oda var ve olması lazım...
mesela twıtter hack yapmak ıstıyıorum mıcrosoft twıtter app var buffer overflow yaparsam olur mu? bence bılmıyorum yada olmaz bence sql hack database olur mu yoksa guvenlı mı twitter bence?

Bu konu bir yere varmayacak o yüzden kilitlendi. Lütfen biraz daha iyi ön araştırma yapıp ondan sonra konusunu açın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.