PHP ve HTML Eğitim Arşivi Nereden Bulabilirim?

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,394
1,481
K E R K Ü K
Merhaba btk akedeminin ücretsiz vermiş olduğu kurslara bakabilirsiniz, kurs bitiminde ufak bir test çözerekte sertifika alabiliyorsunuz. BTK akedemi hazine ve maliye bakanlığına bağlı bir kurumdur. İçerisinde Türkiyenin en bilindik hocalarının kursları mevcut.

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
180
root
Aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz bu yol haritasının uyması durumunda hem sertifika alabilirsiniz hem de topluluktan faydalanabilirsiniz.

Kvrmlkvrck

Yeni üye
30 Ağu 2019
13
1
PHP hakkında bilgim yokta html hakkında baya iyi anlatan bir hocanın playlistini atıyorum

Merhabalar çok teşekkürler ama bana ikisinin bi arada yürüdüğü bir arşiv lazım youtube değilde arşiv link tarzı ve proje örnekleri olursa daha iyi olur .
İlgin ve alakan için Çok teşekkürler ;)

Pdf yerine video daha yararlı olur diye düşünüyorum
Merhabalar kaynak arşiv olsun da youtube dayalı birsey olmasın döküman da olur çok teşekkürler ;)

silentman0142

Katılımcı Üye
29 Nis 2023
326
56
Merhabalar php ve hmtl kursları videoları arşiv veya linkleri olan varmıdır acaba.

Teşekkrüler;)
sana önerim html ile başla zor bi dil değil. deneme yanılma yoluyla. videolardan da öğrenirsin ama kendin yaparak daha iyi öğrenirsin. html taglerini araştırsan yeterli php için video bir makale izlemen daha iyi olur. terimleri farklı biraz. kaynak ister isen eğer. Temel PHP Dersleri - Kod Defteri

Lihtg

Moderatör
15 Mar 2022
1,891
802
lihtgTHT.php
Merhabalar, aşağıdaki iki sitede istediğiniz kaynakları bulabilirsiniz, oldukça faydalı kaynaklardır. İyi forumlar dilerim.

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,402
960
Merhabalar

youtube üzerinden bir çok eğitim bulabilirsiniz bunun için gidipte udmy üzerinden para vermeye veya burada sor sormaya gerek yoktur.

İyi Forumlar

Kvrmlkvrck

Yeni üye
30 Ağu 2019
13
1
Herkese merhabalar verdiğiniz yanıtlardan dolayı çok teşekkür ederim ama bana internetsiz bir döküman lazım mesela arşiv yandex örnek projeler vs yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürlerhepinizin emeğine sağlık ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.