pkk ile mücadele

tonyalii061

Katılımcı Üye
31 Ara 2008
597
0
=>ToNYaLI<=
arkadaşlar pkk ile mücadelede dağa giden yolu nasıl kesebiliriz bu konu hakkında görüşlerinizi beklentilerinizi yorumlarınızı istiyorum şimdiden saolun

ashiltürk

Katılımcı Üye
31 Tem 2008
671
0
1 Haziran 2005 tarihinde yürürlüğe giren TCK'nın "Etkin Pişmanlık" başlıklı 221. maddesinden şimdiye kadar g
menupop.gif
üvenlik güçlerine teslim olan teröristlerden 320'sinin faydalandığı kaydediliyor.

çok büyük bir patlama yaptığını söyleyemeyiz..tv falan açıyorlar işte,bakalım neler olacak

ben doğuda görev yapmış biri olarak,ordaki kakınmadan yanayım,bir üstteğmenimizin fikri vardı(burdakilerden değil askerde:) )abd nasıl çölü rüya şehir yaptıysa (las vegas) bizde doğuyu ona benzer bir projeyle kalkındıralım ..işsizlik ve açlık başı çeken vede eğitim..

biz ilkokulda sınıfa girince ATATÜRK fotoğrafının görünce önümüzü iliklerdik...

KEZA42

Uzman üye
29 Ara 2008
1,437
0
cyberalem
Çağrı_ts dediğine katılıyorum 1- Eğitimi en iyi şekilde verecenki insanlar okumanın yazmanın kendini anlatabilmenin yolunu bulabilsinler2- Para olacak ki insanlar parasız oldukları zaman yokluk çektikleri zaman herşey yaparlar hem kolay kandırılırlar hemde gözüne hiçbişey gözükmez çünkü adamda yok aç. bu kişi uyuşturucu yapar dağa da çıkar kaçakçılık artık aklınıza gelen herşey3- ve en sonuncusu eğitimi verdiğin kişi cebinde parası olup ekmeği evine g ötüren kişi olunca yaşam kalitesini yükseltmiş çıtayı yani hedefi daha farklı olur ve bu kişiler kandırılmazlar bu kişiler sömürülmezler.Ve ben size son olarak bişey daha söyleyim siz yada babanız evine 1 ay ekmek getiremediğiniz düşünün YOK olduğunu düşünün ne yaparsınız? Bunun içindirki yukarda çağrı arkadaşımızın basit bir şekilde söylediği şeyleri içeriğini daha iyi düşünmeli ve çıkardığımız sonucun nasıl bir etki yapabileceğini ve nasıl bir yol izleyeceğini çok iyi düşünmemiz gerekir.

Son düzenleme:

ebru46

Yeni üye
16 Ocak 2009
10
0
ben ırkçılıktan nefret ediyodum ama şimdi bir numaralı ırkçı oldum ya bi yandan onların yaşam kalitesini yükselmek gerektiğini düşünüyorum ama osmanlıdan da yüksek tutamayız diyorum sonra naparsak yapalım sırtımızdan vururlar gibi geliyo

Dj-DeLiKaN

Katılımcı Üye
20 Ara 2008
818
0
Karadeniz
ben ırkçılıktan nefret ediyodum ama şimdi bir numaralı ırkçı oldum ya bi yandan onların yaşam kalitesini yükselmek gerektiğini düşünüyorum ama osmanlıdan da yüksek tutamayız diyorum sonra naparsak yapalım sırtımızdan vururlar gibi geliyo

Onların beyinleri yıkanıyor ne yaparsak yapalım arkadan vururlar

mali311

Katılımcı Üye
26 Ara 2008
740
0
Herşey Eğitimde ßitiyor Eğer ßir Kişi Eğitilmiş ßilgili Olursa Vatanını Sever Korur Ne Zor Şartlarda ßu Vatanı Aldığımızı ßilir Herşey Akılda ßitiyor Diye Düşünüyorum Acaba Doğrumu Düşünüyorum

Dj-DeLiKaN

Katılımcı Üye
20 Ara 2008
818
0
Karadeniz
Herşey Eğitimde ßitiyor Eğer ßir Kişi Eğitilmiş ßilgili Olursa Vatanını Sever Korur Ne Zor Şartlarda ßu Vatanı Aldığımızı ßilir Herşey Akılda ßitiyor Diye Düşünüyorum Acaba Doğrumu Düşünüyorum

mali311 kardeşim düşüncelerinde bi nebze haklısın ama bazı soysuz şerefsizler onların beynini yıkıyolar onlarda doğrusu bu deyip dağa çıkıyolar

mali311

Katılımcı Üye
26 Ara 2008
740
0
ßir İnsan Eğer Gerçekten ßilgiliyse Aklını Kullanarak Parayada Sahip Olur Vatan Sevgisinede PKK Şerefsizlerinin Yaptıkları Ayrı ßir Şerefsizlikte Tehdit. Aileyi Tehdit Ediyo Ya ßize Çocuklarınızdan 1 Tanesini Verirsiniz Yada Hepinizi Öldürürüz Diye Çaresiz Kişi Ailesinin Yok Olmaktansa ßir Oğlumu Veririm Düşüncesiyle Veriyor Ve Orda Akıllarını Yıkıyolar Halk Çaresiz Yapılacak ßişey Yok Güvenlik Doğuda Üst Safada Olsaydı Zamanında Şimdi ßelkide ßu Kadar Çok PKK Adı Altında Topluluk Olmazdı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.