PlaySpan ile çok kolay Bedava premium Alma

serkan8945

Yeni üye
27 Şub 2011
15
0
Evet Arkadaslar size playspandan sadece 2 günde, hatta günde 2-3 saat bile urassanız 2 günde Bronze Premium Alacak kadar puan toplamayı Anlatacağım. Neyse Anlatıma Geçeyim Hemen

İlkönce Buraya Tıklayarak Üye Olun.

Üye olduktan sonra giriş yapın ve Sağdaki Earn Now Yazısına Tıklayın.

11115.png

11140.png

Yukardaki resimdeki gibi "Ücretsizler" yazan reklamlara tıklayıp kayıt olalım. kayıt olurken mail adresi vericeksiniz ordan üyeliğinizi aktif ettirmek için mail gelicek o maille reklam üyeliğinizi aktif ediniz.

10276.jpg

Buda Benim Aldıgım Bronze Premium ve Gelen Ultimate Pointlerin Resimi :

11376.png

Ayrıca Yapamayanlar İçin Video Hazırladım Umarım Yardımı Dokunur.
Videoyu izlemek için Tıklayın !

(Videoda Mail aktivasyonu ve reklamlara nasıl üye olunacağı gösterildi.)

Proxy ile ipnizi değiştirip giriniz eğer proxy kullanmayı bilmiyorsanız size Hotspot Shield veya ProxySwitcher programını öneririm

Link 1 : Hotspot Shield İndirmek İçin Tıklayın. (Kendi Sitesinden.)
Link 2 : Tamindir'den Hotspot Shield İndirmek İçin Tıklayın.

Proxy Switcher Pro : İndirmek İçin Tıklayın. (Kendi Sitesinden.)

Hotspot Shield Kullanımı :Programı tamamen yükledikten sonra saat yazan yerin orda bir türk bayrağı gibi işaret çıkacak ona sağ tıklayın "Connect" yazına tıklayın ardından önünüze bir site açılacak sakın kapatmayın, Yurtdışı ipnizi aktif edicek. dediklerimi yaptıktan sonra ipniz değişmiş olacak ve playspana girip rahatlıkla birçok ücretsiz reklamdan para kazanabilirsiniz.

Proxy Switcher Kullanımı : Programı Açtıktan Sonra birşey yüklenecek ip adreslerini yüklüyor o yüklenen şey %20lerdeyken felan cancel diyin. Sonra yukarıda yeşil bir işaret olacak ona tıklayın, aradan 2 dakika geçtikten sonra tıkladıgınız yeşil butonun yanındaki "stop" butonuna tıklayın ve solda "Basic Anonymous" diye bir katogori olacak oradakiler aktif iplerdir oradan aktif ipleri görebilirsiniz. Proxy ipsini kullanabilmeniz için mozilla firefox tarayıcınız olması lazım. Mozilladan ip değiştirmeyi bilmiyorsanız Hazırladıgım videoyu izleyin. Videoyu İzlemek İçin Tıklayın.

Eğer çok sabırlı davranırsanız 7-8 Saatte bile bir bronze premium puanı kadar puan kazanabilirsiniz.
Bronze Premium : 595 Puan.

Puanlarınızın Size kaç saatte ulaşacağını öğrenmeniz için her reklamın altında "Ultimate Points İçinde 2 Saat" gibi notlar vardır orda kaç saat içinde puanınızın size ulaşacağı yazar.

Premium fiyatlarına Buraya Tıklayarak Bakabilirsiniz

Tamamen Kendim hazırladım kesinlikle alıntı değildir ve bilmeyen arkadaslara ayrıntılı şekilde açıkladım inşallah yaparsınız. Sorularınızı bu konu altında sorarsanız size Yardımcı Olurum.

Yorumlarınız için teşekkürler. Flood olmasın diye teşekkürleriniz için şimdiden rica ederim.

1063.gif

Lütfen özelden bu konu hakkında mesaj atmayın. Tüm sorularınızı bu konu altında sorarsanız benim açımdan daha kolay olur ve herkez soru cevaplarına bakarak sorununu halleder.

Son düzenleme:

serkan8945

Yeni üye
27 Şub 2011
15
0
cok güzel bir çalısmadır arkadaslar tamamen kendim hazırladım bir teşekkürü horgörmeyin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.