Post Kasımı Nasıl Anlaşılır?

ByBermuda

Uzman üye
7 Eki 2012
1,993
0
Nereye
Forumumuzda bir çok defa mesaj kasarak bir yere gelmeyi bekleyen kişileri gördük.Fakat başarılı olamadılar.Artık post kasımının sınırsız banı var.
'ZoRRoKiN' Komutanımızın özel emri böyle tipleri banlayın olmuştu.
Ben de post kasmanın nasıl anlaşılacağını bir kaç madde de size anlatacağım.

1-)Post kasanlar genellikle foruma yeni katılanlarda görülür.
2-)Konularınıza baktığınızda alt alta bir ismi çok görürsünüz.
3-)Yeni Mesajlar bölümünde adlarını çok görürsünüz.
4-)Yazdığı mesajları genellikle küçük harfle başlar,sonunda nokta olmaz.
5-)Yazılan mesajların rengi ya hep siyah ve efektsiz olur;ya da aynı renk olur.
6-)Anlaşmalı post kasımı isterler genellikle,ben sana kasayım sen de bana psikolojisi.

Lütfen gördüğünüz anda Moderatörlere bildirin.

ByBermuda

ByCash*

Katılımcı Üye
16 May 2013
360
0
5-)Yazılan mesajların rengi ya hep siyah ve efektsiz olur;ya da aynı renk olur.

Başka bir alternatif varsa söyle rengarenk mi yazalım hocam :)

ByBermuda

Uzman üye
7 Eki 2012
1,993
0
Nereye
Sen siyah yazıyorsun,fakat uzun yazıyorsun.
Ama biz yine anlarız.
Buradaki yönetim,olan biteni görür.
Mesela ben Psikoloji,okuyorum:Sizin ne amaçla yazdığınızı,neyi neden yazdığınızı daha iyi bilirim.

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,162
23
DÜN 3 arkadaşınızı Forumdan uzaklaştırdım post kasma yüzünden .Dikkatli olun kurallara uyun.

SkyLeoNz

Katılımcı Üye
28 Ocak 2012
483
0
C:/Windows..
Arkadaşlar Genellikle Böyle Tipler Konularla Hiç Alakası Olmayan Adamlardır 10 Mesajlık Adam
Girer Grafik Tasarıma Teşekkürler Yazar Ne Alaka :D İşte Böyle Tipler Post Kasar.. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.