Prorat v1.9 SE Gep Geniş Anlatım

stalward

Katılımcı Üye
27 Eki 2007
509
6
KocaeLi
1. Prorat 1.9 SE Nedir?
2. Nasıl Kullanılır?
3. Yardım Konuları - Incelikler
-------------------------------------------------------------------------
1) ProRat 1.9 SE Pro Group Uzak Pc'lere bağlantıya kurmaya yarar. Hiç bir art niyet uğruna üretilmemiştir..
2) Öncelikle rar dosyası içinden çıkan ProRat.exe dosyasını Çalıştırınız. Daha Dil seçimi bölümünden istediğiniz dili belirleyebilirsiniz. Türkçe dilinde anlatım yapıyorum. Oluştur butonunu görüceksiniz programın alt kısmında. Oraya tıklayın yanda menüLer çıkıcaktır. Oradan Prorat server oluştur seçeneğini seçiniz.
pro1.JPG

Daha sonra burada önümüzde çıkan bölümde baknız

pro2.JPG

Mail Adresinizi ve icq numaranızı ayarlıyorsunuz. (Serverı açan kişinin Ip, Port Bilgileri mailinize-icq'nuza gelicektir.)

Daha sonra Genel ayarlar bölümüne tıklıyorsunuz. bakınız

pro3.JPG

Bu bölümde Victim yazan bölüme gönderdiğiniz kişinin ismini lakabını yazabilirsiniz. Şifre bölümünede bir şifre yazınız. (Bağlanırken sorulucaktır.) Diğer bölümlere dokunmayınız..

Dosya birleştir bölümünde ise ProRat serverı istediğiniz bir dosya ile birleştirirsiniz. Nitekim kurbana "jpg" uzantılı bir resim ile birleştirilmiş server yollandığında kurban serverı açtığında resim karşısına çıkınca şüphelenmeyecektir.
Not: Birleştirilecek dosya 10 MB'yı Geçemez.

Sonra olarakta server simgesi bölümünden istediğiniz simgeyi seçerek server oluştur diyorsunuz ve ProRat klasörünün içinde aynı dizince bind_server veya server adında serverınız oluşuyor. Bundan gerisi size kalmış..

3) Öncelikle şunu söyliyeyim. Her mail adresine ProRat bildirisi gelmiyor. Örneğin bir çoğunuzun kullandığı Mynet Maillerine. Hotmail ve Yahoo Önerilir. Veya bizim vazgeçemediğimiz mail servisi Spymac Mail. Mail Geldi ne yapacağım maildeki IP Numarasını alıp ProRat IP Bölümüne Yapıştırıp bağlan diyorsunuz. Daha server oluştururken yazdığınız şifreyi size soracak.(Unutmuşsanız mailde oda yazar). Bağlandığı takirde gerisi size kalmıştır. Eğer bağlanamıyorsa Serverı yolladığınız kişi Firewall Kullanıyor demektir. Iyi Çalışmalar Arkada$lar.
ProRat v1.9 SE i bu adresten indirebilirsiniz

saygılar

(alıntıdır;))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.