Python ile alakalı sorum

HUNTERGASP

Yeni üye
1 Ara 2018
4
0
merhaba arkadaşlar bu gün size asistan tarzı bir yapay zeka nasıl yazılır onu anlatıcam.
Önce biraz python bilgisine ihtiyacımız var sonra bir while döngüsü arasında asistanımızı yapıcaz.
kodları:
# -*- coding: cp1254 -*-
print("""
KULLANIM KILAVUZU
0 kapatma kodu
yapılma amacın nedir:
seni kim yazdı:
""")
while True:
scanner = input("ne istersiniz?")
if scanner == "0":
print("KAPATILIYOR...")
break
scanner
if scanner == "yapılma amacın nedir:":
print("TÜRK HACK TEAM yapay zeka örnek")
scanner
if scanner == "seni kim yazdı:":
print("beni TÜRK HACK TEAM dan HUNTERGASP yazdı.")

sürekli scanner ekleyerek farklı işler yaptırabilirsiniz zaten bende bir proje üzerinde çalışıyorum bittiğinde sizinle paylaşıcam.
İYİ HACKLER

Moderatör tarafında düzenlendi:

artisbero

Üye
16 Ara 2010
176
0
basit bir bot gibi görünüyor sadece cevap veriyor kardeşim en azından sohbet diyaloğu haline çevirip contain kullanarak kullanılan kelimeden bir cevap versen list yapısı oluşturup mesela hastalık ismi yazıp cevabında da bu hastalığı ne zamandır yaşıyorsun diyip hastalık olduğunu anlamakla başlasan daha güzel olur

artisbero

Üye
16 Ara 2010
176
0
hatta bunu yazmışken yarın boş vaktim olursa yazıp buna benzer bi uygulama atayım ben

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.