Rengarenk Nick Yapma (Detaylı Anlatım) [Live Messenger]

~R£N£W~

Uzman üye
19 Tem 2007
1,063
57
Gövde Gösterisi
böyle bir nickiniz olsun ister misiniz ???
biggrin.gif

adsz5px2.png

bunun için ilk yapmanız gereken şey bilgisayarınıza MSN PLUS 'I kurmak ve anlatacağım adımları uygulamak

1.ADIM:
MSN MESSENGER ı açıyoruz.Daha sonra seçenekler bölümüne giriyoruz nickimizi yazıp FORMAT CODES bölümüne tıklıyoruz

adszog4.png

2.ADIM:

Karşımıza böyle bir pencere geliyor

adsz2hl1.png

daha sonra resimdeki işaretli yere tıklıyoruz ve GRADIENT TEXT yazan yere tıklıyoruz . YAZI RENGİMİZİN hangi renkten hangi renge gitmesini istiyorsak 2 renge tıklıyoruz . (örneğin nickimizin siyahdan beyaza doğru açılmasını istiyoruz ilk olarak siyaha daha sonra beyaza tıklıyoruz)

Ve nickimiz bu hale geliyor

adsz6kl2.png

ve şimdi sıra geldi arka plana

Arka plan içinde
seçenekler/format codes/T/Gradient Background a tıklıyoruz

ve ARKAPLAN rengimizin hangi renkden hangi renge doğru gitmesini istiyorsak 2 renge tıklıyoruz(örneğin arkaplanın beyaz dan siyaha doğru koyulaşmasını istiyoruz bunun için ilk olarak beyaza daha sonra siyaha tıklıyoruz)

nickimiz hayırlı olsun
biggrin.gif

adsz7rr2.png

ALINTI

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.