Restorant Uyglaması genel fikit ve öneri

Fatih Şahin

Yeni üye
19 Haz 2023
11
6

Merhaba öncelikle bir proje yürütüyoruz projede menü kısmı bu şekilde olmasını planladık fakat diyelimki bir restoranta gitiniz ve böyle bir menü ile karşılaştını anlıya bilirmisiniz yana neleri anlamakta zorlanırsınız yada ne gibi şeyler eklenirse sayfaya daha kolay ve daha anlaşılır olur cevaplarınızı ve önerilerinizi bekliyorum

aslnbkr27

Anka Team Junior
24 Eyl 2023
216
141
Konuma gerek yok dardayım
bence gayet güzel olmuş arkaplanı renkli desenli olursa daha hoş olabilir ve sepete ekleyi küçültüp fiyatları büyütebilirsin diye düşündüm bu arada mercimek corabsı gibi yazım hataları var son dokunuşlarda düzelir galiba.

'Mergen

Hunter
27 Kas 2022
265
197

Merhaba öncelikle bir proje yürütüyoruz projede menü kısmı bu şekilde olmasını planladık fakat diyelimki bir restoranta gitiniz ve böyle bir menü ile karşılaştını anlıya bilirmisiniz yana neleri anlamakta zorlanırsınız yada ne gibi şeyler eklenirse sayfaya daha kolay ve daha anlaşılır olur cevaplarınızı ve önerilerinizi bekliyorum
Siparişin tahmini hazırlanma süresi ürünlerin altına eklense mükemmel olur mesela

Butcherb3y

Uzman üye
1 Eyl 2022
1,579
1,167
Anıtkabir

Bence güzel kolay ve anlaşılır olmuş ama bir sepete bağlan diyince ne oluyor bizi sepete mi yolluyor

Fatih Şahin

Yeni üye
19 Haz 2023
11
6
Bence güzel kolay ve anlaşılır olmuş ama bir sepete bağlan diyince ne oluyor bizi sepete mi yolluyor
bir sepete bağlanmanın ne demek olduğunu anlamadım

Örneğin, Arkadaşlarınızla bir restorana gittiniz. Normalde sadece siz kendi telefonunuzla sipariş ekleyip ödeyebilirsiniz. Ancak, arkadaşınız sizin sepetinize özel bir kodla bağlandığında, kendi istediği yemeği ve içeceği sizin sepetinize ekleyebilir. Böylece, restoranda kimin ne sipariş verdiğini ve kimin ne kadar ödemesi gerektiğini kolayca görebilirsiniz. Bu şekilde herkes kendi telefonundan istediği şeyleri ekleyebilir ve ödeme yapabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.