Sabit Kazanç ve Kazanç Arttırma Rehberi

Rival

Özel Üye
28 Eki 2013
7,264
2
Merhabalar ,
İlk olarak belirtmeliyim ki bu rehber para kazanmaya heves etmiş yeni başlayan ya da bir türlü sabit kazancı olmayan arkadaşlar içindir.

Youtubeden kazanmak gerçektende zor iş arkadaşlar , eğer tam olarak bir spammer değilseniz kesinlikle yeni kanal açıp içine gereksiz 150 200 video atmayınız arkadaşlar , onun yerine belli bir kategori üzerine az az video atarak ve attığımız videonun içeriğini özgünleştirerek sabit bir kazanç elde edebilirsiniz ama bu hemen olmuyor günlük 20 lira üstü sabit bir kazancım olsun diyorsanız 1 ay beklemelisiniz 1 aydan önce adam akıllı kazanamazsınız , güncel kategori çalışmıyorsanız kolay kolay kazanmanız mümkün değildir yani.

İlk olarak kategorimizi belirleyelim ve olabildiğince telif riski düşük alanlardan seçelim.Ya size söyle diyim şuan çalıştıgım kategori 2k izlenime 150 tıklanma ve yaklaşık 30 lira civarında da bir gelir sağlıyor yani yüksek hit alsın diye hem telif riskini yükseltmiyelim hemde işimizi zorlaştırmayalım. Mesela kategori aklıma gelmiyor diyorsanız çevrenizi düşünebilirsiniz , çevrenizde insanlar ne tür konulardan muhabbet ediyor , nelere ilgi gösteriyor.Ya da televizyon kumandasını elimize alıp hiç izlemediğim kanalları açıp ne tür yayın yaptıklarına bakabiliriz bunlar bize hep fikir vermektedir.Ya da öğrenciyiz diyelim elimize bir kitap alalım ve rast gele sayfaları çevirelim içerisinden onlarca kategori çıkarırsınız.Ben şimdi bir örnek vereyim kategorimizi '' Avcılık '' yani ingilizcesiyle '' Hunting '' . İlk olarak kategorimize uygun bir kanal açıyoruz ve mutlaka kanal tasarımını özenerek seçiyoruz , bilgiler kısmını da rast gele kategorimizle alakalı facebook sayfası , internet adresi yazalım.Görünüm olarak bakıldıgında hem dikkat çekici hemde kaliteli bir görünüm sağlasın.Örnek olarak aşağıya paylaşıyorum tabi siz kanalınıza göre ingilizce yazınız .

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1056x170.
Vp2D5V.jpg

Ardından kanalımıza uygun video aramaya başlıyalım , tekrar diyorum körü körüne bir kanal bulup içerisinde ne var ne yok açıklama aynı tüm videoları atmayınız özenle ve titizlikle size sorun çıkarmayacak videoları seçiniz.Özellikle de video çekeceğiniz kanalların 3 aydır video yüklememiş olmasına dikkat ediniz ve para kazanması kapalı kanallardan videoları alınız ve en önemlisi intro & logo bulunmaması gerekiyor böyle özelliklerde video bulmak çok zorda değil sanıldığı kadar.Youtube arama kısmına '' Hunting Deer 2009 '' yazıyoruz.Geçmişte yüklenmiş videoları arıyoruz kendimize göre güncel açıklama ve etiket girerek yüklüyoruz.Sakın açıklama , başlık , etiket aynı olmasın ! Resimde gördüğümüz gibi 4 yıl öncesine yüklenmiş kategorimize uygun video bulduk video'da intro ve logodo bulunmuyor şuan herşey istediğimiz gibi kanaldan malzeme çıkabilir.

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 749x660.
BXozLG.jpg

Kanala girdik ve gördük ki tam istediğimiz gibi sonuç aldık.En son 4 yıl öncesine yükleme yapılmış , logo ve intro bulunmayan bir kanal.

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1095x169.
vzYPA6.jpg

Kanaldan videoları tek tek çekiyoruz açıklama , başlık ve etiketleri alıntı olmadan kendimize göre özgün giriyoruz.Hatta dahada özgün olmak istiyorum derseniz videoları bilgisayara indirip kanal logonuzu ekleyebilir , video önüne de intronuzu koyabilirsiniz bu daha daha iyidir ancak birazcık zahmetlidir.Şimdi herşeyi özgün girdik diyelim yapacağımız son bir işlem var '' Özel Küçük Resim '' ekleme . Arkadaşlar bu çok çok önemli , dikkat çekici , kaliteli bir küçük resim orjinalınden 2 3 kat daha hızlı sürede hit alıyor tüm kanallarımda denedim gördüm bunu. Peki nerden bulabilirim dersininiz böyle bir görsel bu da çok basit aşağıdaki siteye giriyoruz.
deviantART: where ART meets application!
Ardından kategorimizi arama kısmına yazıyoruz bizim kanal Hunting oldugundan bu kelimeyi yazıyoruz.Ve karşımıza aşağıdaki sonuçlar çıkıyoruz burdan kendimize göreni seçiyoruz.

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1019x654.
glj6NQ.jpg

Evet arkadaşlar , yapacagımız işlemler bu şekilde devam edecek ilk kanal açtıgınızda 10 video yükleyin ardından haftalık 10-20 arası düzenli bir şekilde yükleyin.Tekrar söylüyorum kanalı açar açmaz kazanç beklemeyin 1 ay geçsin mutlaka geçsin herşey otursun bir yoluna girsin aboneler yavaş yavaş oluşmaya başlasın kazançda artmaya başlar , üstelik yüklediğiniz videolardan 1 2 tanesi ani hit alıp hızla yükselişde yapabilir buna bağlı olarakda kazançlarınızda yükselir bunlara da hazırlıklı olun.Bu yazıdaki kategorini sadece örnek olarak verdim böyle binlerce kategori var bir kaç tane kategori aşağıya yazayım örnek olması açısından.
* Avcılık (Hunting)
* Fishing (Balıkcılık )
* Tırmanış ( Climping )
* Çiftlik işleri ( Farming )
* Süt sağımı ( Milking )

Hızlı hit alımını sağlamak için ping atabilirsiniz , ben her videodan sonra yapıyorum ama bir yararı oluyormu olmuyor mu hiç bilmiyorum ama mutlaka etkisi olcagını düşünüyorum . Şimdi benim adsense değerlerini göstereyim bende çok değişik bir kategoride bu şekilde video attım ve 1 ayı geçti abonem oluştu videolarım yavaş yavaş hit almaya başladı bende sabit kazancı sağlamış bulunmakdayım.Buyrun görseller :

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 930x651.
YP3QDk.jpg

Evet arkadaşlar benden bu kadar , pek birşey bildiğim yok kendimi bu işde uzmanda görmüyorum sadece yeni başlayanlara bir türlü kazanamayanlara yardımcı olmak için konuyu açıyorum , ticari bir kaygıda gütmüyorum. Ve yukarda yazdıklarım tamamen kişisel düşüncelerimdr yani size görede tam tersi olabilir , size göre yanlışda olabilir saygılıyım o da sizin düşünceniz. Zahmet edip baştan sonuna kadar okudugunuz için hepinize teşekkür ederim , inşallah sizde kazanırsınız ne diyeyim. Eğer bunları yapıp 1 ay sonunda halen kazanamayan varsa benle iletişime geçsin ben birebir yardımcı olayım boş vaktimde . Tekrardan teşekkür ederim , Saygılar.
Bu rehber '' Ytpara ve R10 '' Kullanıcıları İçindir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.