Saldırı Timi Grafik Tasarımı

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI
@AHMET SENCER konudan senin mesajları kaldırınca mesajların yarısı gidiyor. Bu kadar çok art arda yazman yerine toplu cevaplarsan uygun olur flood yapmak yasak bilgin olsun. Mesajlarını bir araya topladım 1 sayfa komple senin mesajlar olmuş zaten maşallah.
Tamam efendim bundan sonra dikkat ederim

hangi programla yaptın ?
farklı photoshp programları kullanıyorum adobe canava gibi

Eline emeğine sağlık dostum çok güzel olmuş, logo da senin tasarımın mı yoksa kullandın mı
Çok teşekkür ederim logo bana ait deil sadece renk olarak tasarladım

Eline emeğine sağlık dostum çok güzel olmuş, logo da senin tasarımın mı yoksa kullandın mı
Ellerine sağlık dostum güzel tasarım olmuş özellikle logo ve arka plan çok güzel gözüküyor.
Çok tesekkür ederim daha iysini yapıcam ama şuanda siber güvenlikle alakalı derslerim var onlarla ilgileniyorum ama en kısa zamanda daha güzel birşey tasarliyicam

bence güzel olmuş eline sağlık
Çok teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Daemon0

Yeni üye
15 Tem 2021
47
8
saldırı timi logosu başka bir hack grubu tarafından 2-3 yıldır kullanılmakta, haberin olsun.

Gladiaus

Katılımcı Üye
17 Tem 2021
317
83
Baku, Azerbaijan
7cystiy.png

SALDIRI TİMLERİNE HAZIRLADIĞIM TASARIMIM UMARIM BEĞENİRSİNİZ :)
Çok güzel bir tasarım olmuş eline sağlık👍👍

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.